Mozil zaprasza na Hoop Likes Festival Gdańsk 2014. Zrobił to w BARDZO nietypowy sposób

Pierwszy Festival Ludzi Internetu odbędzie się w dniach 26 - 27 września 2014 w Gdańsku w AmberExpo. Organizatorzy ujawniają kolejne gwiazdy.

Hoop Likes Festival Gdańsk 2014 to wyjątkowe wydarzenie multimedialne i interaktywne. W realnej rzeczywistości wystąpią gwiazdy znane z ekranów komputerów: b(v)logerzy, youtuberzy i muzycy, którzy jako główne miejsce swojej aktywności wybrali internetową sieć. Będzie można ich spotkać, poznać, na żywo wejść w interakcje. O wydarzeniach na Festivalu współdecydować będą internauci i publiczność.

Festival zostanie podzielony na cztery strefy:

Music Zone - na scenie muzycznej wystąpią m.in. Bednarek, Cezik, The Dumplings, Margaret, Grubson, Ifi Ude.

Fashion Zone - w strefie mody zobaczyć będzie można pokazy projektantów zainspirowanych technologią i instalacje multimedialne oraz spotkać specjalizujące się w modzie blogerki: m.in. Jessikę Mercedes i Maffashion.

Game Zone - w tej strefie będzie możliwość zagrania z najpopularniejszymi na polskim YouTube graczami: Rockiem, SKFF i SA Wardęga.

Food Zone - strefa kulinarnych poczynań i live cookingu, kuchennym szaleństwom oddawać się będą: Kocham Gotować, Red Lipstic Monster i Lisie Piekło.

Na imprezę zaprasza wszystkich Czesław Mozil. Zrobił to skacząc na bungee!

Więcej informacji o tym niecodziennym wydarzeniu na www. likesfestival.com.