Scarlett Johansson urodziła! Córkę nazwała...

Pierwsze dziecko aktorki to dziewczynka. Znamy już jej imię.
Scarlett Johansson została mamą! Aktorka urodziła córeczkę Scarlett Johansson i jej narzeczony Romain Dauriac doczekali się pierwszego dziecka. Choć córka aktorki przyszła na świat 19 sierpnia, rzecznik gwiazdy wydał specjalne oświadczenie dopiero teraz. Dziewczynka otrzymała imię Rose Dorothy. Zarówno mama, jak i dziecko czują się świetnie - zapewnił Marcel Pariseau, rzecznik Johansson. Gwiazda Hollywood i francuski dziennikarz są razem od dwóch lat, a wiadomość o ich zaręczynach obiegła media we wrześniu ubiegłego roku. To pierwszy poważny związek aktorki po rozwodzie z Ryanem Reynoldsem. W wydanym komunikacie, para poprosiła prasę i fotoreporterów o uszanowanie prywatności - Scarlett i Romain nie chcą, by zdjęcia ich córki pojawiały się w kolorowych magazynach, telewizji czy internecie. Wspierają też ruch "No Kids Policy", który pomaga chronić anonimowość dzieci osób publicznych. Gratulujemy!

Scarlett Johansson i jej narzeczony, Romain Dauriac doczekali się pierwszego dziecka. Para poprosiła media o uszanowanie ich prywatności, ale zdradziła kilka szczegółów.

Choć córka aktorki przyszła na świat 19 sierpnia, rzecznik gwiazdy wydał specjalne oświadczenie dopiero teraz. Dowiedzieliśmy się, że aktorka nadała dziewczynce imię Rose Dorothy.

Zarówno mama, jak i dziecko czują się świetnie - zapewnił Marcel Pariseau, rzecznik Johansson.

Gwiazda Hollywood i francuski dziennikarz spotykają się ze sobą od dwóch lat, a wiadomość o ich zaręczynach obiegła media we wrześniu ubiegłego roku. To pierwszy poważny związek aktorki po rozwodzie z Ryanem Reynoldsem.

Jak podaje portal Seattlepi.com, w wydanym po narodzinach pierwszego dziecka komunikacie para poprosiła prasę i fotoreporterów o uszanowanie prywatności - nie chcą, by zdjęcia ich córki pojawiały się w kolorowych magazynach, telewizji czy internecie. Wspierają też ruch "No Kids Policy", który pomaga chronić anonimowość dzieci osób publicznych.

August 17, 2014: Exclusive To INF: Scarlett Johansson and her husband Romain Dauriac are photographed together going to an Ice Cream please in downtown manhatan and then going to see a movie at a movie teather in the same area. Mandatory Credit: Elder Ordonez/INFphoto.com Ref-infusny-160 |sp|Bulls

Gratulujemy!

jus