Monika Brodka już nie ma kręconych włosów. "Wyglądasz jak dziecko skrzywdzone przez fryzjera"

Na swoim profilu na Instagramie Monika Brodka zamieściła zdjęcie z nową fryzurą.
Monika Brodka zmienia image Pniewwski: "Wyglądasz jak dziecko skrzywdzone przez fryzjera" Na swoim profilu na Instagramie Monika Brodka zamieściła zdjęcie z nową fryzurą. Zamiast loków na głowie piosenkarki zagościła gładka, geometryczna fryzura. Ostatnio piosenkarka Monika Brodka pojawiała się z burzą loków na głowie. Ale teraz wrzuciła na Instagram zdjęcie z zupełnie odmienioną fryzurą. Zrezygnowała z loków na korzyść prostych włosów. Fani zareagowali pozytywnie. Ale nie wszyscy - młody aktor Patryk Pniewski z "Pierwszej miłości" napisał: - Wyglądasz jak dziecko skrzywdzone przez fryzjera na rozpoczęcie roku... - napisał Pniewski.

Chyba nie takiej reakcji spodziewała się Monika Brodka, gdy zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie nowej fryzury. Dość niespodziewanie fryzura stała się obiektem zabawnego komentarza.

Ostatnio piosenkarka Monika Brodka pojawiała się z burzą loków na głowie. Ale teraz wrzuciła na Instagram zdjęcie z zupełnie odmienioną fryzurą. Zrezygnowała z loków na korzyść prostych włosów. Fani zareagowali pozytywnie. Ale nie wszyscy - młody aktor Patryk Pniewski z "Pierwszej miłości" napisał:

Wyglądasz jak dziecko skrzywdzone przez fryzjera na rozpoczęcie roku... - napisał Pniewski.

A Wy zgadzacie się z tą opinią?

Monika BrodkaScreen z instagram.com/monikabrodka

Teo