Takich sióstr w Polsce jeszcze nie było! Chodakowska i Lewandowska mają mocną konkurencję. Pati i Marsi robią furorę w sieci

Siostry Bukowskie szybko podbijają internet. Swoją naturalnością i luzem zjednują sobie ludzi oraz zachwycają nastolatków stylizacjami.

Przepis na sukces mają prosty: naturalność, zdrowa dieta i sport. Dwie siostry połączyły siły i stworzyły bloga, który stał się hitem internetu. Mają fanpage na Facebooku, prowadzą Instagram. Ich popularność ciągle rośnie.

Siostry Bukowskie (i tak też nazywa się prowadzony przez nie blog) to, jak sama nazwa wskazuje, dwie siostry: Patrycja i Martyna. Kilka lat temu założyły bloga na temat zdrowego odżywiania oraz sportu. Teraz chwalą się również swoimi stylizacjami, które robią furorę w sieci.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SIÓSTR BUKOWSKICH >>

Niby nic oryginalnego, można wręcz powiedzieć, że to tylko kolejne blogerki. Ale dziewczyny bez żadnej promocji dorobiły się niezłej grupy fanów: profil na Facebooku ma prawie 53 tys. kliknięć "lubię to", a na Instagramie śledzi ich lekko ponad 13 tys. osób.

Dziewczyny dzielą się z innymi bardzo praktycznymi poradami. Są więc przykłady zdrowych posiłków, sugestie co jeść, by nie być głodnym i pozostać fit, a także całe przepisy na pyszne potrawy. Pati i Marsi, jak same się określają, uwielbiają gotować. Dokładnie opisują, co przygotowują, a efekty ich pracy można znaleźć na blogu. Siostry promują również sport. Dzielą się wrażeniami z ćwiczeń fizycznych, służą poradą.

Siostry BukowskieScreen za Instagram.com/siostrybukowskie

Nam zaimponowały akcją #stay_natural. O co w niej chodzi? Siostry Bukowskie promują naturalność. W swoich stylizacjach pokazują się często bez makijażu i przekonują inne dziewczyny, by pokazywały się częściej bez zbędnych dodatków.

Nie będę prawić morałów, że trzeba siebie akceptować, nie wykonywać operacji plastycznych i broń Boże nie dotykać henny do brwi czy innych szatańskich przedmiotów. Nie planuję zmieniać świata, jednak chciałabym, żeby wszystkie dziewczyny uwierzyły w to, że bez pełnego makijażu można być pięknym. Sama zbyt długo skupiałam się na swoich wadach i obsesyjnie sprawdzałam cenniki wizyt u chirurga plastycznego (serio). Na szczęście na chirurga nie było mnie stać, a w końcu zrozumiałam, że nie spodobam się wszystkim - przekonuje Marsi.

I właśnie chyba ta naturalność, luz i spontaniczność spowodowały tak wielką popularność sióstr Bukowskich w sieci. Porady są proste i możliwe do zrealizowania dla przeciętnej dziewczyny. Nastolatki widzą w nich koleżanki, które pomogą im we wszystkim. To takie "dziewczyny z sąsiedztwa", których trudno nie lubić.

Teo