Kim Kardashian w sukni z własnej kolekcji. Kreacja nie wytrzymała napięcia

Celebrytka chciała wyglądać seksownie, ale TEGO nie przewidziała.
Kim Kardashian w sukni z własnej kolekcji Kreacja nie wytrzymała napięcia Kim Kardashian nie zawsze umiejętnie dobiera ubrania do swojej sylwetki. Tym razem założyła kreację z własnej kolekcji, ale nawet to nie uchroniło jej przed wpadką. Kiedy celebrytka opuszczała hotel, w którym zatrzymała się w Londynie, czekał na nią tłum fotoreporterów. Kardashian jest przyzwyczajona do obecności paparazzi i zawsze stara się wyglądać świetnie - nie pokazuje się bez makijażu i starannie ułożonych włosów, a ubrania, które nosi, pochodzą z najnowszych kolekcji światowej sławy projektantów. Tym razem żona Kanye Westa chciała promować linię ubrań sióstr Kardashian dla marki Lipsy, którą już jesienią trafi do sprzedaży. Kim wybrała seksowny top z baskinką oraz skórzaną, bardzo obcisłą spódnicę. Opięty strój może być seksowny, jeśli pamiętamy o swoich gabarytach. Niestety, Kardashian wyraźnie sądzi, że jest szczuplejsza niż w rzeczywistości. Dowód? Jej spódnica pękła na samym środku słynnej pupy.

Kim Kardashian nie zawsze umiejętnie dobiera ubrania do swojej specyficznej sylwetki. Tym razem założyła rzeczy z własnej kolekcji, ale nawet to nie uchroniło jej przed wpadką.

Kiedy celebrytka opuszczała w środę hotel, w którym zatrzymała się w Londynie, czekał już na nią tłum fotoreporterów. Kardashian jest przyzwyczajona do obecności paparazzi i zawsze stara się wyglądać świetnie - nie pokazuje się bez makijażu i starannie ułożonych włosów, a ubrania, które nosi, pochodzą z najnowszych kolekcji światowej sławy projektantów.

Tym razem żona Westa chciała promować linię ubrań sióstr Kardashian dla marki Lipsy, którą już jesienią będzie można kupić. Wybrała seksowny top z baskinką oraz skórzaną, bardzo obcisłą spódnicę. Opięty strój może być seksowny, jeśli pamiętamy o swoich gabarytach. Niestety, Kardashian wyraźnie sądzi, że jest szczuplejsza niż w rzeczywistości.

Dowód? Jej spódnica pękła na samym środku słynnej pupy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Chyba nie o taką reklamę nowej kolekcji chodziło.

jus