Najpierw przypadkiem spotkało się dwóch aktorów "Klanu urwisów". A teraz cała obsada odtworzyła ten plakat

Aktorzy grający w dziecięcym hicie "Klan urwisów" znów razem. Po 20 latach odtworzyli słynny plakat filmowy.
"Klan urwisów" znów razem Brygada zwariowanych dzieciaków z "Klanu urwisów" znów bawi. Aktorzy grający w dziecięcym hicie "Klan urwisów" znów razem. Po 20 latach odtworzyli słynny plakat filmowy. Efekt zaskoczył wszystkich. Aktorzy grający w dziecięcym hicie "Klan urwisów" znów razem. Po 20 latach odtworzyli słynny plakat filmowy. Brygada zwariowanych dzieciaków z "Klanu urwisów" znów bawi. Po 20 latach aktorzy grający główne role spotkali się i postanowili zrobić coś razem. Efekt zaskoczył wszystkich. Zaledwie kilka miesięcy temu pisaliśmy Wam o niecodziennym spotkaniu dwóch aktorów, którzy grali razem w filmie "Klan urwisów". To historia, która zdarza się raz na milion. Travis Tedford, czyli Spanky, oraz Bug Hall, filmowy Alfalfy, nie widzieli się od 18 lat i przypadkowo wpadli na siebie w Nowym Orleanie. I na tym można by zakończyć opowieść, ale historia ma swój ciąg dalszy. Tym razem spotkali się wszyscy aktorzy występujący w filmie i odtworzyli słynną scenę z plakatu filmowego z 1994 roku. Tak wyglądali 20 lat temu: Screen z twitter.com/BlakeMcIver A teraz odtworzony plakat filmowy. Jak widać dopisywały im humory. To pierwsze ich wspólne spotkanie od 20 lat. Prawda, że wyglądają podobnie? Ekipa zrobiła sobie również selfie.

Brygada zwariowanych dzieciaków z "Klanu urwisów" znów bawi. Po 20 latach aktorzy grający główne role spotkali się i postanowili zrobić coś razem. Efekt zaskoczył wszystkich.

Zaledwie kilka miesięcy temu pisaliśmy Wam o niecodziennym spotkaniu dwóch aktorów, którzy grali razem w filmie "Klan urwisów". To historia, która zdarza się raz na milion. Travis Tedford, czyli Spanky, oraz Bug Hall, filmowy Alfalfy, nie widzieli się od 18 lat i przypadkowo wpadli na siebie w Nowym Orleanie.

<< ZOBACZ ZABAWNE ZDJĘCIA Z SESJI "KLANU URWISÓW" >>

I na tym można by zakończyć opowieść, ale historia ma swój ciąg dalszy. Tym razem spotkali się wszyscy aktorzy występujący w filmie i odtworzyli słynną scenę z plakatu filmowego z 1994 roku. Tak wyglądali 20 lat temu:

Klan urwisów - oryginalny plakatScreen z twitter.com/BlakeMcIver

A teraz odtworzony plakat filmowy. Jak widać dopisywały im humory. To pierwsze ich wspólne spotkanie od 20 lat.

Klan urwisów - plakat filmu 20 lat późniejscreen z twitter.com/BlakeMcIver

Prawda, że wyglądają podobnie?

Klan urwisówScreen z twitter.com/BlakeMcIver

Ekipa zrobiła sobie również selfie.

Aktorzy z filmu screen z twitter.com/BlakeMcIver

Zdjęcia dzięki uprzejmości 22 Vision

Teo