Zofia Ślotała opublikowała zdjęcia z wakacji. Internauci: To kopia, a nie inspiracja

Podobne zdjęcia już gdzieś widzieliśmy...
Ślotała na wakacjach Podobne zdjęcia już gdzieś widzieliśmy... Zosia Ślotała często dzieli się swoimi zdjęciami. O Instagramie nie zapomniała też podczas wakacji. Tym razem nie wszystkim fotki przypadły do gustu. Zosia Ślotała często dzieli się z fanami swoimi zdjęciami. O Instagramie nie zapomniała także podczas wakacji. Niestety, tym razem nie wszystkim fotki przypadły do gustu. Stylistka, w czasie ostatniego wyjazdu, zwiedzała najpiękniejsze europejskie miasta. Swoją podróż uwieczniła na fotografiach i pokazała na Instagramie. Jednak poza klasycznymi ujęciami, zdecydowała się na takie, gdzie, poza pięknymi miejscami, widać jedynie jej plecy i wyciągniętą do tyłu rękę. Fani od razu zauważyli podobieństwo do zdjęć słynnego Murada Osmana, który na swoim Instagramie od kilku lat pokazuje właśnie takie kadry. Zosia Ślotała przyznała, że wzoruje się na słynnym fotografie. Jednak niektórzy fani twierdzili, że granice inspiracji zostały przez nią przekroczone. Czy Zosia Ślotała faktycznie posunęła się za daleko? Pomysł na zdjęcie może wykorzystać każdy, a stylistka nie ukrywa, że inspirował ją słynny fotograf. Jej zdjęcia są w innym stylu (Osmann mocno przerabia swoje fotografie i podkreśla kontrastujące kolory), ale z drugiej strony, celebrytka nie oznaczyła ich tagiem "#followmeto", którego używają naśladowcy Murada Osmanna.

Zosia Ślotała często dzieli się z fanami swoimi zdjęciami. O Instagramie nie zapomniała także podczas wakacji. Niestety, tym razem nie wszystkim fotki przypadły do gustu.

Stylistka, w czasie ostatniego wyjazdu, zwiedzała najpiękniejsze europejskie miasta. Eurotrip uwieczniła na fotografiach i pokazała na Instagramie. Jednak poza klasycznymi ujęciami, zdecydowała się na takie, gdzie, poza pięknymi miejscami, widać jedynie jej plecy i wyciągniętą do tyłu rękę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Fani od razu zauważyli podobieństwo do zdjęć słynnego Murada Osmana, który na swoim Instagramie od kilku lat pokazuje właśnie takie kadry:

Zofia ŚlotałaInstagram.com/miss_zi

Zosia Ślotała przyznała, że wzoruje się na słynnym fotografie:

Zofia ŚlotałaInstagram.com/miss_zi

Jednak niektórzy fani twierdzili, że granice inspiracji zostały przez nią przekroczone:

Zofia ŚlotałaInstagram.com/miss_zi

Znaleźli się też obrońcy celebrytki:

Zofia ŚlotałaInstagram.com/miss_zi

Czy Zosia Ślotała faktycznie posunęła się za daleko? Pomysł na zdjęcie może wykorzystać każdy, a stylistka nie ukrywa, że inspirował ją słynny fotograf. Jej zdjęcia są w innym stylu (Osmann mocno przerabia swoje fotografie i podkreśla kontrastujące kolory), ale z drugiej strony, celebrytka nie oznaczyła ich tagiem "#followmeto", którego używają naśladowcy Murada Osmanna.

Tak wyglądają jego kadry:

Murad OsmannInstagram.com/muradosmann

jus