Kaley Cuoco nie przejmuje się kradzieżą swoich nagich zdjęć. By zakpić z hakera, pokazała TO

Aktorka sama pokazała swoją fotografię "bez bielizny".
Kaley Cuoco kpi z kradzieży jej zdjęć Aktorka sama pokazała swoją fotografię "bez bielizny" Kaley Cuoco, gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" nie traci poczucia humoru i na swoim Instagramie kpi z afery wokół skradzionych nagich zdjęć. Kaley Cuoco znalazła się w gronie gwiazd, których nagie zdjęcia zostały skradzione przez hakera. O ile Jennifer Lawrence czy Kate Upton, co zrozumiałe, podeszły do sprawy z pełną powagą, gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" nie traci poczucia humoru. Prywatne fotografie aktorki nie zostały jeszcze opublikowane, ale wiadomo, że i ona padła ofiarą hakera. Zamiast czekać i denerwować się, czy zdjęcia wyciekną do internetu, Cuoco postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i obrócić aferę w żart. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z wakacji. Razem z mężem spaceruje po plaży i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pewne miejsca na zdjęciu zostały "ocenzurowane": W podpisie pod zdjęciem zasugerowała, że nie ma na nim górnej części kostiumu, a jej ukochany "zapomniał" o majtkach: - Co to był za cudowny dzień, igraszki z moim mężem na plaży w Meksyku! Wydaje się, że o czymś zapomnieliśmy?

Kaley Cuoco znalazła się w gronie gwiazd, których nagie zdjęcia zostały skradzione przez hakera. O ile Jennifer Lawrence czy Kate Upton, co zrozumiałe, podeszły do sprawy z pełną powagą, gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" nie traci poczucia humoru.

Prywatne fotografie aktorki nie zostały jeszcze opublikowane, ale wiadomo, że i ona padła ofiarą hakera. Zamiast czekać i denerwować się, czy zdjęcia wyciekną do internetu, Cuoco postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i obrócić aferę w żart.

Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z wakacji. Razem z mężem spaceruje po plaży i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pewne miejsca na zdjęciu zostały "ocenzurowane":

Kaley Cuoco z mężem na plażyInstagram.com/normancook

W podpisie pod zdjęciem zasugerowała, że nie ma na nim górnej części kostiumu, a jej ukochany "zapomniał" o majtkach:

Co to był za cudowny dzień, igraszki z moim mężem na plaży w Meksyku! Wydaje się, że o czymś zapomnieliśmy?

Dla porównania, oryginalne zdjęcie wygląda tak:

Kaley Cuoco z mężemClasos.com.mx / Clasos.com.mx/EAST NEWS

jus