Adoptowane dzieci Madonny idą do szkoły. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem. "Dumna"

Dzieci Madonny idą do szkoły Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z podpisem "Dumna" Madonna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swoich dzieci: 14-letniego syna Rocco i 8-letnich Mercy i Davida, którzy właśnie zaczynają przygodę z nauką. Pójście do szkoły to koniec beztroski? A może dopiero wtedy zaczynają się najpiękniejsze lata życia? Madonna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem trójki jej dzieci: 14-letniego syna Rocco i 8-letnich Mercy i Davida, którzy właśnie zaczynają przygodę z nauką. Na szczęście pod opieką bardziej doświadczonego starszego brata. - Spicoli bierze małego brata i siostrę do szkoły - napisała pod zdjęciem i opatrzyła je hashtagiem: "dumna". Spicoli to jeden z bohaterów słynnego filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High" o przygodach nastolatków pewnej kalifornijskiej szkoły średniej. Czy grzanie szkolnej ławy będzie dla Mercy i Davida beztroską przygodą, to się okaże za jakiś czas. Na razie czeka ich wkuwanie. W razie potrzeby zawsze mogą skorzystać ze specjalnych pomocy naukowych od mamy, na przykład... szczególnej poduszki. Mercy i David pochodzą z Malawi. Zostali w 2006 roku adoptowani przez wokalistkę i jej ówczesnego męża, Guya Ritchiego.

Co za duma na twarzach! Dzieci Madonny idą właśnie do szkoły.

Pójście do szkoły to koniec beztroski? A może dopiero wtedy zaczynają się najpiękniejsze lata życia? Madonna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem trójki jej dzieci: 14-letniego syna Rocco i 8-letnich Mercy i Davida, którzy właśnie zaczynają przygodę z nauką. Na szczęście pod opieką bardziej doświadczonego starszego brata.

Spicoli bierze małego brata i siostrę do szkoły - napisała pod zdjęciem i opatrzyła je hashtagiem: dumna.

Madonna z dziećmiScreen z Instagram.com/Madonna

Spicoli to jeden z bohaterów słynnego filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High" o przygodach nastolatków pewnej kalifornijskiej szkoły średniej. Czy grzanie szkolnej ławy będzie dla Mercy i Davida beztroską przygodą, to się okaże za jakiś czas. Na razie czeka ich wkuwanie. W razie potrzeby zawsze mogą skorzystać ze specjalnych pomocy naukowych, na przykład... poduszki.

Mercy i David pochodzą z Malawi. Zostali w 2006 roku adoptowani przez wokalistkę i jej ówczesnego męża, Guya Ritchiego.

MadonnaScreen z Instagram.com/Madonna

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
Adoptowane dzieci Madonny idą do szkoły. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem. "Dumna"
Zaloguj się
 • Maa Marta

  Oceniono 3 razy 1

  Jak dla mnie, Spicoli z twarzy to Maciej Musial.

 • white_lake

  0

  oj tam, zaraz wkuwanie
  może są po prostu inteligentne, nie każdy miał w szkole pod górkę, jak "redaktorzy" wszelakich plotków i pudelków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX