Piotr Najsztub: Wakacje, upalne. Zapytałem córek: "opalamy się nago?". A one na to...

Piotr Najsztub o nagości.

"Czy się opalamy nago czy w strojach? Podjęliśmy taką decyzję, najpierw z Agatą, że my nago. Ula nie bardzo była do tego przekonana. Po kilku dniach się przekonała" - Piotr Najsztub zapewnia, że nagość przy dzieciach nie jest problemem.

W mediach coraz częściej bierze się na tapetę temat nagości przy dzieciach. O komentarz prosi się gwiazdy i osoby znane szerszej publiczności. Ostatnio kwestię tę poruszyły w programie "Tak jest" TVN24 Anna Mucha i Małgorzata Terlikowska. Tym razem na dociekliwe pytania Doroty Wellman w programie "Miasto kobiet" odpowiadał Piotr Najsztub.

Pojechaliśmy na wakacje, upalne, we Włoszech. I ja zapytałem: No dziewczyny, co robimy? Nie znamy się, bo nie mieszkaliśmy ze sobą. Jakiś kontakt był, ale w ogóle nie taki domowy - nigdy. I jest problem. Jest taras. Czy się opalamy nago czy w strojach? I podjęliśmy taką decyzję, najpierw z Agatą, że my nago. Ula nie bardzo była do tego przekonana. Po kilku dniach się przekonała - powiedział dziennikarz.

Wellman chciał upewnić się, że dziewczyny wcześniej "nie znały tatusia z tej strony", że "nie defilował przed nimi z gołym fiu*kiem". Najsztub potwierdził, że był to pierwszy raz, gdy roznegliżował się przy dorosłych już córkach. Całą rozmowę możecie zobaczyć w programie "Miasto kobiet" na antenie TVN Style.

aga

Więcej o:
Komentarze (20)
Piotr Najsztub: Wakacje, upalne. Zapytałem córek: "opalamy się nago?". A one na to...
Zaloguj się
 • alexa81

  Oceniono 225 razy 183

  mam otwarty stosunek do seksu, rodzice moi byli zawsze dosyć otwarci, ale nikt przed nikim nago nie paradował...niech sobie rodzice pokazują co chcą, niekoniecznie ja to muszę widzieć ;) a ja również wolę się rozbierać przed moim mężem a nie ojcem

 • dexterek011

  Oceniono 117 razy 97

  Widzisz Najsztubie. To sa własnie te pierdo-newsy, które Ci ludzie wytykaja. Czasami w bardzo ekspresyjny sposób.

  http://www.press.pl/newsy/prasa/pokaz/43131,Restauracja-Najsztuba-zaatakowana-za-handel-wiadomosciami-i-pierdo-niusy

 • szary212

  Oceniono 69 razy 53

  moi rodzice chodzili na plażę nudystów - a raczej, opalali się nago z dala od tłumu - miałam wtedy 8 lat
  nie cierpiałam tego, i unikałam potem wspólnych wyjazdów - do dziś mam traumę typu błe, a oni ze mnie szydzili, że jestem pruderyjna - z dziecka, które było w wieku bardzo "wstydliwym"

 • talking_head

  Oceniono 85 razy 51

  Stary zbereźnik, zachciało mu się popatrzeć na młode ciałka.

 • wizjinerka

  Oceniono 60 razy 48

  Nie wiem ile lat mają córki pana Najsztuba, ale ponieważ jak sam mówi nie brał czynnego udział w ich wychowaniu, to moim zdaniem, swoim ekstrawaganckim pomysłem najpierw powinien podzielić się z matką dziewczynek. Dziewczynki się tatusia posłuchały, ale to nie powód żeby od razu lecieć z tym do telewizji. Dla mnie to nieco wątpliwy sukces rodzicielski. Kawałeczek materiału niekoniecznie musi przeszkadzać w opalaniu, a niektórym może dodać uroku. Nie oszukujmy się, widok nagości bywa bardziej lub mniej przyjemny.

 • Witold Smagacz

  Oceniono 39 razy 27

  popatrzcie na baraba Najsztuba... Z samej jego wypowiedzi widać że sam czuje że zrobił bardzo bardzo źle. on to wie, czuje to sam w sobie... ale chce być oryginalny i "na fali" więc brnie w g...

 • Gabriel Rożniata

  Oceniono 49 razy 23

  Najsztub nie powiedzial czy córki jak zobaczyła tatusia gołego nie puściły pawia-ohyda.

 • andi.11111

  Oceniono 96 razy 20

  Do tego jeszcze obrzynek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX