Podlizywanie się szefowi na poziomie "ekspert". Solorz zakodował transmisje z MŚ w siatkówce, a Szostak...

Nazwała go "filantropem". Oj, chyba na wyrost.

"Jest pan filantropem" - powiedziała Karolina Szostak do Zygmunta Solorza. Za co mu się trafił taki komplement? Za transmisję Mistrzostw Świata w siatkówce na zakodowanym paśmie. Obejrzą ci, którzy zapłacą.

Kiedy teoria nie zgadza się z rzeczywistością, naginamy fakty. Ważne, żeby z uśmiechem, i żeby szef był zadowolony. Kibice wciąż są wkurzeni na Polsat za to, że ten każe sobie płacić za możliwość obejrzenia Mistrzostw Świata w siatkówce, a tymczasem pracownica stacji, Karolina Szostak przeprowadziła wywiad z Zygmuntem Solorzem-Żakiem, jej założycielem.

Chciałam na wstępie bardzo panu podziękować za to, że zorganizował to pan.
Jest to duże wyzwanie dla telewizji, żeby zrobić taką imprezę. To duży wysiłek. Prawa kupiliśmy bardzo dawno, bo w 2008 roku. Cieszę się, że ta impreza w końcu jest dla Polaków - odparł Solorz-Żak.
To chyba wielka radość, sprawić radość tylu milionom ludzi? Możemy powiedzieć, że jest pan filantropem... - dodała Szostak, wprawiając Solorza w tęgie zakłopotanie.

My też jesteśmy zakłopotani. Do tej pory wydawało nam się, że filantrop to ktoś, kto bezinteresownie dzieli się swoim majątkiem z potrzebującymi, a nie zarabia na nich. Aha, Solorz jest przełożonym Szostak, w tej optyce jej "kreatywne" podejście do słowa "filantrop" wydaje się być bardziej zrozumiałe. Przeprowadzanie wywiadu z własnym szefem to jednak spore wyzwanie!

alex

Więcej o:
Komentarze (36)
Podlizywanie się szefowi na poziomie "ekspert". Solorz zakodował transmisje z MŚ w siatkówce, a Szostak...
Zaloguj się
 • grzesio123

  Oceniono 577 razy 561

  Jakim milionom Polaków?! Jaja sobie robią, czy co? Szostak powinna sobie sprawdzić, czy jej głowa nie utkwiła zbyt głęboko między pośladkami Solorza.

 • crak

  Oceniono 439 razy 429

  Karolcia ma z głową coś nie tak, nigdy ale to nigdy nie powinna przeprowadzać wywiadu. Cały wywiad wyglądał tak, jak by mu publicznie robiła loda

 • sylwiabt

  Oceniono 354 razy 342

  podwyżkę jej obiecał, czy co? a może w Polsacie będą cięcia kadrowe i Karolcia się płaszczy jak dywanik. tak, czy siak Solorz i filantropia to dwa inne bieguny.

 • griswold79

  Oceniono 249 razy 235

  Szostak pewnie nie tylko się mu podlizuje, ale i liże. Pewnie jakby Solorz powiedział: masz za 6 miesięcy być szczupła, to bylibysmy świadkami największej metamorfozy wśród celebrytek.

 • bardu

  Oceniono 225 razy 217

  Ale co ja mam z tego, że mistrzostwa są w Polsce? Po co mi one? Gdyby były gdziekolwiek indziej oglądałabym sobie wszystkie mecze - ale nie oglądam, bo mistrzostwa są zakodowane. Panie Solorz - wyjdzie panu bokiem ten kuriozalny pomysł. O tej pani z litości nie wspomnę.

 • arasx3

  Oceniono 171 razy 155

  płace podatki miedzy innymi na sport i co mam za to?szanse wzbogacenia bogacza ,ktory ma jeszcze mało solorz to taki polski putin jeden ukradł krym a drugi polakom siatkowke sram na polsat ,plusa i solorza

 • baba_jaga

  Oceniono 83 razy 77

  Pewnie liczyła na podwyżkę ;-)

 • antonow

  Oceniono 66 razy 62

  Pani Karolina zamiast inteligencji ma biust.

 • szoferek1

  Oceniono 72 razy 62

  To już oznaka że mózg zarośnięty tłuszczem u Karolci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX