Jolie i Pitt uhonorowali podczas ślubu matkę aktorki. "Miałam na palcu jej pierścionek z kwiatkiem"

Piękny gest gwiazdorskiej pary.
Jolie i Pitt uczcili pamięć matki Piękny gest gwiazdorskiej pary Jolie i Pitt uczcili na swoim ślubie pamięć zmarłej na raka matki aktorki. Brad zlecił wygrawerowanie specjalnej dedykacji dla Marcheline na płycie w kaplicy Media na całym świecie wciąż żyją ślubem jednej z najsłynniejszych par show-biznesu i dostarczają nowe szczegóły z ceremonii. Było 22 gości, rysunki dzieci na welonie i trzy rodzaje ciasta. Co jeszcze wiemy o najgorętszym ślubie roku? Długo wyczekiwane zdjęcia ze ślubu Brada Pitta i Angeliny Jolie ukazały się niedawno równolegle na okładkach dwóch magazynów. Jednym z nich było "People", które cały czas dostarcza nowych informacji zza kulis ceremonii. W najnowszym numerze magazynu aktorka wyjawiła, jak ona i Brad Pitt uczcili pamięć jej mamy podczas ślubu. Marcheline Bertrand zmarła w 2007 roku po długiej walce z rakiem jajnika. Jolie była z nią bardzo blisko i uważała ją za najlepszą przyjaciółkę. W tym ważnym dla aktorki dniu nie mogło więc zabraknąć akcentów upamiętniających Bertrand. - Brad zlecił wygrawerowanie specjalnej dedykacji dla Marcheline na płycie w kaplicy - wyjawiła "People" Angelina Jolie. Para stała na kamiennej płycie z dedykacją dla matki aktorki, kiedy mówiła sobie "najważniejsze w życiu tak". Jolie i jej brat James Haven dodatkowo uhonorowali Bertrand nosząc podczas ceremonii jej biżuterię. - Miałam na palcu mały pierścionek z kwiatkiem, który do niej należał. Jamie wybrał z kolei z pudełka z biżuterią jej broszkę w kształcie anioła. Nie ma słów, żeby wyrazić, jak wspaniałą kobietą i matką była - dodała aktorka. Angelina Jolie i Brad Pitt pobrali się 23 sierpnia w ich francuskiej posiadłości Chateau Miraval. Ceremonia była bardzo skromna i romantyczna. Gwiazdy zaprosiły 22 najbliższe i zaufane osoby, a po ślubie goście zjedli uroczysty obiad w posiadłości gwiazdorskiego małżeństwa.

Media na całym świecie wciąż żyją ślubem jednej z najsłynniejszych par show-biznesu i dostarczają nowe szczegóły z ceremonii. Było 22 gości, rysunki dzieci na welonie i trzy rodzaje ciasta. Co jeszcze wiemy o najgorętszym ślubie roku?

Długo wyczekiwane zdjęcia ze ślubu Brada Pitta i Angeliny Jolie ukazały się niedawno równolegle na okładkach dwóch magazynów. Jednym z nich było "People", które cały czas dostarcza nowych informacji zza kulis ceremonii. W najnowszym numerze magazynu aktorka wyjawiła, jak ona i Brad Pitt uczcili pamięć jej mamy podczas ślubu. Marcheline Bertrand zmarła w 2007 roku po długiej walce z rakiem jajnika. Jolie była z nią bardzo blisko i uważała ją za najlepszą przyjaciółkę. W tym ważnym dla aktorki dniu nie mogło więc zabraknąć akcentów upamiętniających Bertrand.

Brad zlecił wygrawerowanie specjalnej dedykacji dla Marcheline na płycie w kaplicy - wyjawiła "People" Angelina Jolie.

Para stała na kamiennej płycie z dedykacją dla matki aktorki, kiedy mówiła sobie "najważniejsze w życiu tak". Jolie i jej brat James Haven dodatkowo uhonorowali Bertrand nosząc podczas ceremonii jej biżuterię.

Miałam na palcu mały pierścionek z kwiatkiem, który do niej należał. Jamie wybrał z kolei z pudełka z biżuterią jej broszkę w kształcie anioła. Nie ma słów, żeby wyrazić, jak wspaniałą kobietą i matką była - dodała aktorka.

Angelina Jolie i Brad PittPeople

Angelina Jolie i Brad Pitt pobrali się 23 sierpnia w ich francuskiej posiadłości Chateau Miraval. Ceremonia była bardzo skromna i romantyczna. Gwiazdy zaprosiły 22 najbliższe i zaufane osoby, a po ślubie goście zjedli uroczysty obiad w posiadłości gwiazdorskiego małżeństwa.

al