Kanye nie mógł się od niej oderwać. Nic dziwnego, skoro wyglądała TAK

Kim Kardashian skradła całe show na gali GQ.
Kim kobietą roku, Kanye zachwycony Kim Kardashian skradła całe show na gali GQ Na ceremonii rozdania nagród GQ Kim Kardashian otrzymała nagrodę dla Kobiety Roku. Celebrytka założyła kusy strój, a Kanye West nie mógł od niej oderwać wzroku Na ceremonii rozdania nagród GQ oczy wszystkich zwrócone były na Kim Kardashian. Celebrytka otrzymała nagrodę dla Kobiety Roku i pokazała się w stroju, który odkrywał zdecydowanie więcej niż zakrywał. Gdziekolwiek pojawia się Kardashian, tłum fotoreporterów szaleje. Na gali zorganizowanej przez magazyn GQ nie było inaczej. Gwiazda pokazała się w lateksowym body marki Atsuko Kudo, które wyeksponowało jej obfity biust i podkreśliło seksowne kształty. To jeszcze nie koniec - żona Westa dobrała do niego przezroczystą spódnicę marki Ralph&Russo. Rozcięcie z przodu spódnicy odsłaniało jej nogi, a słynna pupa w opiętym lateksie wyraźnie prześwitywała z tyłu. Kanye West był wyraźnie zachwycony - wprost nie mógł odkleić się od swojej kobiety. Z oddaniem poprawiał jej kreację, czule obejmował i szeptał do ucha. Trudno mu się dziwić - Kim Kardashian w takim stroju nie pozostawiała wiele miejsca dla wyobraźni, a raper znany jest ze swojego uwielbienia dla kobiecych krągłości. Gwiazda reality show otrzymała od GQ tytuł Kobiety Roku. W swoim przemówieniu wyraziła wdzięczność wobec męża: - Chcę podziękować GQ za ten tytuł, ale dzięki mojemu mężowi czuję się kobietą roku każdego dnia - przyznała. Kardashian zobaczymy na okładce październikowego wydania magazynu. W sesji, która ukaże się wewnątrz, celebrytka pozuje nago, ubrana jedynie w szpilki.

Na ceremonii rozdania nagród GQ oczy wszystkich zwrócone były na Kim Kardashian. Celebrytka otrzymała nagrodę dla Kobiety Roku i pokazała się w stroju, który odkrywał zdecydowanie więcej niż zakrywał.

Gdziekolwiek pojawia się Kardashian, tłum fotoreporterów szaleje. Na gali zorganizowanej przez  magazyn GQ nie było inaczej. Gwiazda pokazała się w lateksowym body marki Atsuko Kudo, które wyeksponowało jej obfity biust i podkreśliło seksowne kształty. To jeszcze nie koniec - żona Westa dobrała do niego przezroczystą spódnicę marki Ralph&Russo. Rozcięcie z przodu spódnicy odsłaniało jej nogi, a słynna pupa w opiętym lateksie wyraźnie prześwitywała z tyłu.

 

<<< ZOBACZ SEKSOWNE ZDJĘCIA KARDASHIAN >>>

 

Kanye West był wyraźnie zachwycony - wprost nie mógł "odkleić" się od swojej kobiety. Z oddaniem poprawiał jej kreację, czule obejmował i szeptał do ucha. Trudno mu się dziwić - Kim Kardashian w takim stroju nie pozostawiała wiele miejsca dla wyobraźni, a raper znany jest ze swojego uwielbienia dla kobiecych krągłości.

Gwiazda reality show otrzymała od GQ tytuł Kobiety Roku. W swoim przemówieniu wyraziła wdzięczność wobec męża:

Chcę podziękować GQ za ten tytuł, ale dzięki mojemu mężowi czuję się kobietą roku każdego dnia - przyznała.

Kardashian zobaczymy na okładce październikowego wydania magazynu. W sesji, która ukaże się wewnątrz, celebrytka pozuje nago, ubrana jedynie w szpilki.

Kim KardashianGQ

Zobaczcie też, jak wyglądały inne gwiazdy na imprezie magazynu "GQ". A było na co popatrzeć!

jus