Kanye nie mógł się od niej oderwać. Nic dziwnego, skoro wyglądała TAK

Kim Kardashian skradła całe show na gali GQ.
Kim kobietą roku, Kanye zachwycony Kim Kardashian skradła całe show na gali GQ Na ceremonii rozdania nagród GQ Kim Kardashian otrzymała nagrodę dla Kobiety Roku. Celebrytka założyła kusy strój, a Kanye West nie mógł od niej oderwać wzroku Na ceremonii rozdania nagród GQ oczy wszystkich zwrócone były na Kim Kardashian. Celebrytka otrzymała nagrodę dla Kobiety Roku i pokazała się w stroju, który odkrywał zdecydowanie więcej niż zakrywał. Gdziekolwiek pojawia się Kardashian, tłum fotoreporterów szaleje. Na gali zorganizowanej przez magazyn GQ nie było inaczej. Gwiazda pokazała się w lateksowym body marki Atsuko Kudo, które wyeksponowało jej obfity biust i podkreśliło seksowne kształty. To jeszcze nie koniec - żona Westa dobrała do niego przezroczystą spódnicę marki Ralph&Russo. Rozcięcie z przodu spódnicy odsłaniało jej nogi, a słynna pupa w opiętym lateksie wyraźnie prześwitywała z tyłu. Kanye West był wyraźnie zachwycony - wprost nie mógł odkleić się od swojej kobiety. Z oddaniem poprawiał jej kreację, czule obejmował i szeptał do ucha. Trudno mu się dziwić - Kim Kardashian w takim stroju nie pozostawiała wiele miejsca dla wyobraźni, a raper znany jest ze swojego uwielbienia dla kobiecych krągłości. Gwiazda reality show otrzymała od GQ tytuł Kobiety Roku. W swoim przemówieniu wyraziła wdzięczność wobec męża: - Chcę podziękować GQ za ten tytuł, ale dzięki mojemu mężowi czuję się kobietą roku każdego dnia - przyznała. Kardashian zobaczymy na okładce październikowego wydania magazynu. W sesji, która ukaże się wewnątrz, celebrytka pozuje nago, ubrana jedynie w szpilki.

Na ceremonii rozdania nagród GQ oczy wszystkich zwrócone były na Kim Kardashian. Celebrytka otrzymała nagrodę dla Kobiety Roku i pokazała się w stroju, który odkrywał zdecydowanie więcej niż zakrywał.

Gdziekolwiek pojawia się Kardashian, tłum fotoreporterów szaleje. Na gali zorganizowanej przez  magazyn GQ nie było inaczej. Gwiazda pokazała się w lateksowym body marki Atsuko Kudo, które wyeksponowało jej obfity biust i podkreśliło seksowne kształty. To jeszcze nie koniec - żona Westa dobrała do niego przezroczystą spódnicę marki Ralph&Russo. Rozcięcie z przodu spódnicy odsłaniało jej nogi, a słynna pupa w opiętym lateksie wyraźnie prześwitywała z tyłu.

 

<<< ZOBACZ SEKSOWNE ZDJĘCIA KARDASHIAN >>>

 

Kanye West był wyraźnie zachwycony - wprost nie mógł "odkleić" się od swojej kobiety. Z oddaniem poprawiał jej kreację, czule obejmował i szeptał do ucha. Trudno mu się dziwić - Kim Kardashian w takim stroju nie pozostawiała wiele miejsca dla wyobraźni, a raper znany jest ze swojego uwielbienia dla kobiecych krągłości.

Gwiazda reality show otrzymała od GQ tytuł Kobiety Roku. W swoim przemówieniu wyraziła wdzięczność wobec męża:

Chcę podziękować GQ za ten tytuł, ale dzięki mojemu mężowi czuję się kobietą roku każdego dnia - przyznała.

Kardashian zobaczymy na okładce październikowego wydania magazynu. W sesji, która ukaże się wewnątrz, celebrytka pozuje nago, ubrana jedynie w szpilki.

Kim KardashianGQ

Zobaczcie też, jak wyglądały inne gwiazdy na imprezie magazynu "GQ". A było na co popatrzeć!

jus

Więcej o:
Komentarze (13)
Kanye nie mógł się od niej oderwać. Nic dziwnego, skoro wyglądała TAK
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 137 razy 109

  co byście o niej nie napisali to i tak zawsze będzie zerem z wielkim zadem wypromowanym przez chorą matkę w bardzo kiepskim amatorskim porno....sorry. zdania nie zmienie.

 • greta

  Oceniono 82 razy 78

  Chyba coś z jej działalności mnie ominęło.. Czym uzasadnili wybór Kim na kobietę roku?

 • forfiter_jr

  Oceniono 67 razy 61

  Olaboga, a co ona osiągnęła, że dostała taką nagrodę? Wyhodowała największy zad, czy jak?

 • pata.m

  Oceniono 17 razy 15

  Kobieta roku w kategorii "Kicz"? Wygląda w tym potwornie niezgrabnie i ma za mały gorset, cycki się wylewają - i z przodu, i po bokach. To ma być hot? Chyba dla kolesiów, którzy korzystają z usług prostytutek po 80 na ulicy Poznańskiej.

 • lakishja

  Oceniono 25 razy 15

  nie sposob,zbey Kante na nia nie patrzal skoro ona i jej nieskromnych rozmiarow zad przyslaniaja mu wszystko inne.
  A do tego wszystkiego wygladala strasznie w tej opietej zewszad sukience,zmien styliste Kim-stac Cie !

 • lastone

  Oceniono 15 razy 13

  dziwny strój, nie wiem czy jest się czym zachwycać, chyba tylko and tym, że ona ma nadal odwagę się ludziom pokazywać i uważać za kogoś ważnego.

 • baba_jaga

  Oceniono 14 razy 6

  Taka dooopa zasłoni wszystko :p

 • iTarget Jankiel

  Oceniono 8 razy -4

  Kanye West zaprosił polskiego młodego rapera MC Jankiela do współpracy. To jego największy hit.
  http://youtu.be/0gAmWOwvPgE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX