Margaret zaszalała z fryzurą i zrobiła sobie grzywkę. Jest jednak jedno "ale"

W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy.
Margaret zaszalała z fryzurą W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy Margaret przyzwyczaiła fanów do zmian. Na najnowszych zdjęciach wygląda jednak wyjątkowo grzecznie - piosenkarka zrobiła sobie grzywkę. Czy aby nie peruka? Margaret przyzwyczaiła już swoich fanów do niecodziennych stylizacji i tego, że często zmienia fryzury. Na najnowszych zdjęciach wygląda jednak wyjątkowo grzecznie. Młoda piosenkarka nie lubi nudy. Często prowokuje i nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na premierze swojej najnowszej płyty "Add The Blonde" Margaret pojawiła się w nowej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się tym razem na grzywkę i wyprostowanie długich blond włosów. Fryzurę uzupełnił warkoczyk, który pełnił rolę opaski. Włosy jednak nienaturalnie mocno błyszczały. Wskazywać to może na to, że to zwykła peruka. W dodatku jej jakość nie jest chyba najlepsza. To nie pierwszy raz, kiedy Margaret zmieniła coś w swoim wyglądzie w ciągu ostatniego miesiąca. Kilka dni temu piosenkarka zaśpiewała oficjalny hymn Mistrzostw Świata w siatkówce i pokazała się na meczu otwarcia w pofalowanej fryzurze autorstwa Bartka Janusza. Stylista pochwalił się tym faktem na Facebooku: "To był bardzo udany dzień! Polska wygrała z Serbią, moja przyjaciółka dała czadu hymnem otwierając igrzyska, a ja mogłem zaprojektować dla niej kieckę i oczywiście zrobić jej fryz" - napisał.

Margaret przyzwyczaiła już swoich fanów do niecodziennych stylizacji i tego, że często zmienia fryzury. Na najnowszych zdjęciach wygląda jednak wyjątkowo grzecznie.

Młoda piosenkarka nie lubi nudy. Często prowokuje i nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na premierze swojej najnowszej płyty "Add The Blonde" Margaret pojawiła się w nowej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się tym razem na grzywkę i wyprostowanie długich blond włosów. Fryzurę uzupełnił warkoczyk, który pełnił rolę opaski. Włosy jednak nienaturalnie mocno błyszczały. Wskazywać to może na to, że to zwykła peruka. W dodatku jej jakość nie jest chyba najlepsza.

 

<< NOWA FRYZURA MARGARET >>

To nie pierwszy raz, kiedy Margaret zmieniła coś w swoim wyglądzie w ciągu ostatniego miesiąca. Kilka dni temu piosenkarka zaśpiewała oficjalny hymn Mistrzostw Świata w siatkówce i pokazała się na meczu otwarcia w pofalowanej fryzurze autorstwa Bartka Janusza. Stylista pochwalił się tym faktem na Facebooku.

To był bardzo udany dzień! Polska wygrała z Serbią, moja przyjaciółka dała czadu hymnem otwierając igrzyska, a ja mogłem zaprojektować dla niej kieckę i oczywiście zrobić jej fryz - napisał.

Bartek Janusz, MargaretScreen z Facebook.com/BartekJanuszHairdresser

Co myślicie o tej zmianie? Korzystnie?

al

Więcej o:
Komentarze (7)
Margaret zaszalała z fryzurą i zrobiła sobie grzywkę. Jest jednak jedno "ale"
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 7 razy 5

  Byłby drugi wiedźmin, gdyby nie kraczate giry, między którymi bez problemu przejechałby przedszkolak na rowerku.

 • cinek_to_ja

  Oceniono 5 razy 3

  "...dała czadu z hymnem..." - japi*rdole.

 • tekla56

  Oceniono 12 razy 2

  Skarpetki i szpilki... Faszyn from Raszyn

 • lastone

  Oceniono 1 raz 1

  nie wiem czy lepiej, czy po prostu jakieś głupie miny robiła do zdjęć, bo coś jakby nie tak

 • kamizy

  Oceniono 8 razy 0

  dla mnie jest świetną artystką , moze trochę na wzór USA , bo pierwszym razem jak ogladałam jej występ ze spiewem po angielsku to zaskoczona byłam jak dowiedziałam się że jest polką , wygląda zawsze swietnie , super ma piosenki

 • baba_jaga

  Oceniono 7 razy -1

  Następna nie ma na grzebień

 • Maa Marta

  Oceniono 8 razy -2

  niesamowite. zupelnie inna dziewczyna. wyglada swietnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX