Mała Ania z "WS" zmieniła fryzurę. Fani podzieleni: W czarnych było lepiej. Ona: Będą poprawki

"Ślicznie ci było w blondzie".

Mała Ania zmieniła kolor włosów, ale internautom raczej się nie podoba. W związku z tym będą niewielkie zmiany.

Mała Ania z "Warsaw Shore" przefarbowała włosy i teraz mienią się, niczym jesienne liście. Zmiana jest o tyle mocna, że wcześniej jej włosy były czarne, "niczym skrzydło kruka". Jak to bywa w takich przypadkach, najtrudniej jest przetrwać pierwszy szok i przyzwyczaić się. Mimo to spróbujmy. Oto Mała Ania z fryzurą na jesień.

Mała Ania Screen z Instagram.com/Mała Ania

Podoba się? Fani Małej Ani będą musieli oswoić się z nową fryzurą swojej idolki, a na razie nie jest z tym najlepiej. Ogólnie nie jest źle, fryzura zbiera pochwały, ale i tak większość komentujących z żalem wspomina poprzedni kolor. Niektórzy nawet woleli dawną, blond fryzurę Małej Ani.

Ślicznie ci było w blondzie.
Nie, czarna Ania najlepsza.

Mała Ania też chyba nie jest do końca zadowolona z efektu.

Małe poprawki będą - zapowiada.

Cóż, jakikolwiek będzie efekt finalny, jedno jest pewne: wszystkim się nie dogodzi. Naszym zdaniem nowa fryzura jest ok, a do czerni lub blondu zawsze będzie można wrócić.

Mała Ania Screen z Instagram.com/Mała Ania

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Mała Ania z "WS" zmieniła fryzurę. Fani podzieleni: W czarnych było lepiej. Ona: Będą poprawki
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 19 razy 19

  Wiadomość, że mała Ania zmieniła kolor kudłów wstrząsnęła całym krajem. Tusio porzucił posadę w Unii, komorowski dostał silnych buli, a jarek stracił dziewictwo.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 3

  Co by nie zrobiła, to i tak pokazała się jako puszczalska dvpa.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 2

  mała nie mała grunt ze puszczalska.

 • nihilist_24

  Oceniono 1 raz 1

  news trochę z d*py :>

 • olalola

  Oceniono 2 razy 0

  "Wisi mnie to " I tak jak w reklamie : wolałabym coś z jajem....

 • cerrie

  Oceniono 12 razy -8

  Od razu widać, że cwana z niej lisica. Niektórzy ludzie już krytykują jej nowy kolor włosów, a ona na to zgrabnie się tłumaczy, że to tylko kolor przejściowy. A może to było tak, że ona właśnie taki kolor włosów chciała, a ponieważ ludziom się nie spodobał, to zamiast przyznać się iż ten kolor faktycznie do niej nie pasuje, to woli udawać że nic się nie stało, bo to i tak jej zdaniem nie jest to efekt końcowy. Jakby to nie był efekt końcowy, to nie wrzuciłaby zdjęcia. A nawet jeśli byłby to etap niedokończony, to tak właśnie od razu by zaznaczyła przy wrzutce zdjęcia, a nie dopiero po niepochlebnych komentach co do fryzury.
  Co do kolorów włosów, trudno jest opiniotwórczą i jednoznaczną opinię wydać po jednym zdjęciu. Trzeba by było co najmniej kilka zdjęć, aby uczciwie ocenić czy pasuje jej czy nie. Na tym zdjęciu akurat ma jaśniejszą karnację i dlatego wydaje mi się iż ten kolor jest dla niej odpowiedni. Ten kolor przypomina mi paletę z rudych odcieni. A rudzi z reguły są bladzi. Więc kolor ok. Ale aby w 100% to stwierdzić, trzeba by zobaczyć kilka zdjęć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX