Michał Piróg już tak nie wygląda. Zdecydował się na dużą zmianę. Fani: Jak młody Lenny Kravitz!

Pokazał swoje nowe zdjęcie.
Michał Piróg jak Lenny Kravitz Prowadzący "Top Model" pokazał swoje nowe zdjęcie Michał Piróg podjął odważną decyzję i zgolił brodę. Efektami pochwalił się na swoim Instagramie. Niektórym internautom przypomina młodego Lenny'ego Kravitza. Michał Piróg od lat jest wierny swojemu stylowi. Ciemne ubrania, tatuaże i broda były jego znakami rozpoznawczymi. Teraz musimy przyzwyczaić się do zupełnie nowego wizerunku choreografa. Michał Piróg podjął odważną decyzję i zgolił brodę. Efektami pochwalił się na swoim Instagramie. Fanom jego odmieniony wygląd od razu przypadł do gustu. Pisali, że wygląda lepiej, a kilku stwierdziło nawet, że przypomina młodego Lenny'ego Kravitza. Prowadzący "Top Model" nie był chyba do końca przekonany, że podjął dobrą decyzję. Pod zdjęciem umieścił nostalgiczny podpis: "No more beard ... R.I.P. Nie ma pogody = brak brody. #nomorebeard #prettyhurts #ifeeelnaked". Naszym zdaniem Piróg wygląda teraz znacznie młodziej. Ta metamorfoza odjęła mu co najmniej 10 lat. A może stracił swój znak rozpoznawczy?

Michał Piróg od lat jest wierny swojemu stylowi. Ciemne ubrania, tatuaże i broda były jego znakami rozpoznawczymi.

Teraz musimy przyzwyczaić się do zupełnie nowego wizerunku choreografa. Michał Piróg podjął odważną decyzję i zgolił brodę. Efektami pochwalił się na swoim Instagramie. Fanom jego odmieniony wygląd od razu przypadł do gustu. Pisali, że wygląda lepiej, a kilku stwierdziło nawet, że przypomina młodego Lenny'ego Kravitza.

Michał Piróg Instagram.com/michalpirog

Michał Piróg Instagram.com/michalpirog

Prowadzący "Top Model" nie był chyba do końca przekonany, że podjął dobrą decyzję. Pod zdjęciem umieścił nostalgiczny podpis:

No more beard ... R.I.P. Nie ma pogody = brak brody. #nomorebeard #prettyhurts #ifeeelnaked

Naszym zdaniem Piróg wygląda teraz znacznie młodziej. Ta metamorfoza odjęła mu co najmniej 10 lat. A może stracił swój znak rozpoznawczy?

jus

Więcej o:
Komentarze (10)
Michał Piróg już tak nie wygląda. Zdecydował się na dużą zmianę. Fani: Jak młody Lenny Kravitz!
Zaloguj się
 • sylwiabt

  Oceniono 37 razy 23

  całkowicie inny facet - dla mnie bomba :)

 • olalola

  Oceniono 17 razy 7

  Uważałam go za fajnego " kolesia" bez względu na jego orientację.
  Przeszło mi jak na urywku w tv widziałam , że kumpluje się z "pustakiem " "SIWCOWYM NATALEM" Myślalam , że to inteligentny facet...........

 • marych

  Oceniono 2 razy 2

  Harry Angel to z niego nie będzie

 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy 2

  Dla mnie koleś jest obleśny, czy z brodą, czy bez.

 • Oceniono 1 raz 1

  Orientację mam w dupie a ogólnie prosty śmieszek który nic prócz prowadzenia dennego programu nie możne robić bo właściwie jest nikim w znaczeniu zawodowym. On to wie dlatego z całych sił trzyma się debilnych programów. Piróg wiesz że mam rację.

 • grzesio123

  0

  Raczej nie Lenny Kravitz, a Rocco Sinfredi.

 • grzesio123

  0

  Raczej nie Lenny Kravitz, a Rocco Sinfredi.

 • baba_jaga

  Oceniono 6 razy 0

  Mi się brodaci podobają :-)

 • tom

  Oceniono 12 razy -2

  oczywiście,że teraz wygląda o wiele bardziej seksownie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX