Co zrobić, gdy nagle potrzebny jest obok silny mężczyzna? Iza Miko podpowiada na Instagramie TYM zdjęciem

Aktorka wykorzystała swoje wdzięki.
Przeprowadzka Izy Miko Aktorka wykorzystała swoje wdzięki, by poradzić sobie z pudłami Iza Miko pochwaliła się na Instagramie zabawnym zdjęciem z przeprowadzki. Aktorka spakowała rzeczy, wystawiła je na ganek i... czekała, aż ktoś jej pomoże. Zazwyczaj kiedy piękna kobieta potrzebuje pomocy, na horyzoncie szybko pojawia się potencjalny bohater. Tym razem Iza Miko musiała jednak trochę poczekać. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zabawnym zdjęciem, które wywołało przyspieszone bicie serca u wielu mężczyzn. A wszystko to przez... przeprowadzkę. Iza Miko spakowała swoje rzeczy w kartony oraz plastikowe pudła, a potem wystawiła je na ganek swojego domu i czekała, aż ktoś jej pomoże. Zachęcić do tego miał seksowny strój gwiazdy - krótkie jeansowe szorty i kusy biały T-shirt. "Pomyślałam, że jeśli będę stać z kartonami na zewnątrz wystarczająco długo, to któryś z moich sąsiadów pomoże mi je przenieść. Wiem, że gram na "współczucie"" - podpisała zdjęcie aktorka. Aktorka okrasiła zdjęcie hashtagami #zosiasamosia i #artstudio w drodze. Jednak sądząc po komentarzach pod fotografią, na pewno nie musiała przenosić swoich rzeczy sama. "Kiedy masz na sobie TO, każdy mężczyzna w promieniu 16 km, który cię zobaczy będzie biegł jak najszybciej potrafi. To dobry plan!" - stwierdził jeden z fanów aktorki.

Zazwyczaj kiedy piękna kobieta potrzebuje pomocy, na horyzoncie szybko pojawia się potencjalny bohater. Tym razem Iza Miko musiała jednak trochę poczekać.

Aktorka pochwaliła się wczoraj na Instagramie zabawnym, seksowym zdjęciem, które wywołało przyspieszone bicie serca u wielu mężczyzn. A wszystko to przez... przeprowadzkę. Iza Miko spakowała swoje rzeczy w kartony oraz plastikowe pudła, a potem wystawiła je na ganek swojego domu i czekała, aż ktoś jej pomoże. Zachęcić do tego miał seksowny strój gwiazdy - krótkie jeansowe szorty i kusy biały T-shirt.

Pomyślałam, że jeśli będę stać z kartonami na zewnątrz wystarczająco długo, to któryś z moich sąsiadów pomoże mi je przenieść. Wiem, że gram na "współczucie" - podpisała zdjęcie aktorka.

Iza Miko Screen z Instagram.com/izabellamiko

Aktorka okrasiła zdjęcie hashtagami #zosiasamosia i #artstudio w drodze. Jednak sądząc po komentarzach pod fotografią, na pewno nie musiała przenosić swoich rzeczy sama.

Kiedy masz na sobie TO, każdy mężczyzna w promieniu 16 km, który cię zobaczy będzie biegł jak najszybciej potrafi. To dobry plan! - stwierdził jeden z fanów aktorki.

Komentarz Screen z Instagram.com/izabellamiko

al

Więcej o:
Komentarze (8)
Co zrobić, gdy nagle potrzebny jest obok silny mężczyzna? Iza Miko podpowiada na Instagramie TYM zdjęciem
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 25 razy 17

  Dlaczego Plotek nie udostępnia komentarzy w sprawie pijanej celebrytki jadącej w stanie upojenia alkoholowego samochodem do pracy? Wszystkie inne portale plotkarskie pozwalają komentować ten skandal.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 4

  TO? Czyli co?

  BTW może następnym razem wyjdzie topless.

 • lenore

  Oceniono 4 razy 2

  To nie jest Polska, za granica faceci sie tak nie pala do pomocy.

 • kontodoplotka

  Oceniono 1 raz 1

  Co on a taka niedożywiona, z obozu wróciła, głodzili ją ? Do tego naciągnięta skóra na twarzy...

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy 1

  Po co ta sciema? Swedzi ja ci... to niech tak mowi od razu a nie sciemnia/.

 • gagula

  Oceniono 12 razy 0

  aż dziwne że taka piękna kobieta i nie ma kogoś na stałe..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX