Ostatnie przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". Maserak i Zawadzka wylewają siódme poty

Gwiazdy dają z siebie wszystko.

"Taniec z Gwiazdami" rusza już w ten piątek. Uczestnicy poświęcają więc każdą wolną chwilę przed rozpoczęciem show na intensywne treningi.

Miss Polski, Marcelina Zawadzka, wystartuje w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" z wyjątkowo pewnej pozycji. Piękna blondynka zatańczy bowiem z Rafałem Maserakiem, który prawie zawsze "gwarantuje" swoim towarzyszkom wysoką lokatę w tanecznym show. Jak wygląda ich współpraca?

Dogadują się świetnie. Na treningach jest dużo poczucia humoru, bo Marcelina i Rafał to dusze towarzystwa. Do tego tworzą piękną parę, on przystojny brunet, ona ognista blondynka - wyjawiło anonimowe źródło Afterparty.pl.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU >>

Wygląda na to, że Miss Polski rzeczywiście ma duże szanse na wygraną. W poprzedniej edycji Rafał Maserak wytańczył sobie z Joanną Moro drogę do finału, a wcześniej zajął drugie miejsce z Małgorzatą Foremniak. Po Kryształową Kulę sięgnął także z Anną Muchą i Julią Kamińską.

al

Więcej o:
Komentarze (3)
Ostatnie przygotowania do "Tańca z Gwiazdami". Maserak i Zawadzka wylewają siódme poty
Zaloguj się
 • rurku

  Oceniono 3 razy 3

  Maserak raczej wątpię, żeby wygrał tą edycje. To musiało być naprawdę mocne nazwisko, żeby mu się udało. Zresztą w tej edycji nie ma mocnych nazwisk.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  I tak absolutnymi faworytami są atrybuty Wierzbickiej.

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  zeby maserak nie wylał na mią jakiejś innej cieczy jak sie zapomni...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX