Monika Mrozowska URODZIŁA!

Aktorka po raz trzeci została mamą.

Monika Mrozowska urodziła w zeszłą środę zdrowego chłopca. Świeżo upieczona mama pochwaliła się na Facebooku pierwszym zdjęciem, na którym chłopiec wtula się w ramiona taty.

Józek is in da HOUSE - podpisała zdjęcie.

Ojcem dziecka jest Sebastian Jaworski, operator TVN. Szczęśliwa aktorka zdradziła także, że Józek przyszedł na świat 27 sierpnia. Ważył 3970 gramów i mierzył 57 cm. Tydzień przed porodem Mrozowska wyznała, że ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie dziecka, zdecydowała się na poród przez cięcie cesarskie.

Sebastian Jaworski. Facebook.com

Monika Mrozowska Facebook.com

Plotek.pl serdecznie gratuluje!

aga

Więcej o:
Komentarze (5)
Monika Mrozowska URODZIŁA!
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 13 razy 5

  Znowu? Co za żałosna kreatura. I nawet po polsku napisać nie potrafi, że się cieszy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  A to ona jedyna urodziła, że się o tym rozpisujecie?

 • smith81

  Oceniono 7 razy 3

  kogo to?

 • baba_jaga

  Oceniono 11 razy -1

  Nic w życiu nie osiągnęła w życiu po za dawaniem du..py i rodzeniem kolejnych benkartów

 • cerrie

  Oceniono 10 razy -6

  Przysięgam że jeśli kiedykolwiek będę miała okazję zostać matką, to nigdy w życiu swojego niemowlaka nie przebiorę za żadnego szczura, tygrysa, krowę czy inne zwierzę z pastwiska. Ja nie potrzebuję ośmieszać dzieciaka, "O popatrzcie jak nasz niuniuś słodziutko wygląda, ja prawdziwy króliczek" żeby zwrócić na siebie uwagę całej rodzinki. Żeby z dziecka od narodzin robić klauna ku uciesze całej dorosłej rodzinki. A na przyszłość straszyć potem nastoletniego syna, "Jak nie będziesz się słuchał gó...arzu, to porobię kopie twoich zdjęć jak sikałeś do nocnika przebrany za krowę jako dwulatek, i porozwieszam w całej twojej szkole" ha ha :-D
  A tak poważnie. To po prostu jestem przeciwniczką robienia z dziecka od narodzin rodzinnej maskotki.
  Co się tyczy także publikowania zdjęć w internecie. Rozumiem, ok ja mam PRAWDZIWYCH TYLKO kilkunastu znajomych na portalu społecznościowym, i dla nich nie widzę problemu, abym po narodzinach pokazywała swojego maluszka. Ale na pewno nie zgodziłabym się publikować jego zdjęć, czy w ogóle swoich zdjęć dla publicznego widoku dla wszystkich jak leci: Obcy, nie obcy. Przecież to jest nieodpowiedzialne zachowanie. Takie zdjęcia może oglądać każdy: Przyjaciel, ale i wróg. Skąd pewność czy wśród lubianych czy nielubianych osób, nie ma kogoś kto czegoś zazdrości, albo źle życzy?
  To jest właśnie brak zdroworozsądkowego myślenia. Nie raz przecież się słyszy że złodziej miał ułatwioną kradzież, bo durna kobieta tak obcyka swój dom i wrzuci to w neta, że złodziej wie gdzie kto co trzyma. A tu jeszcze życie rodzinne pokazywać w necie każdemu. Niech najlepiej wywiesi kartkę na bramie domu "Czynne całą dobę, za drobną opłatą pokażę wam wszystko: Od karmienia malucha piersią, po przewijanie, aż po kąpiele". Tym bardziej że nie jest już aktorką bo już nigdzie nie gra, więc powinna trzymać swoje życie rodzinne dla siebie, a nie na widok publiczny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX