Internauci gratulują Kasi Tusk sukcesu ojca. Ona odpowiada

Sukces Donalda Tuska wpłynął na całą jego rodzinę.

Kiedy w sobotę premier Donald Tusk został wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej, z całego świata zaczęły spływać gratulacje. W nietypowym miejscu, bo na swoim blogu, odbierała je również córka premiera.

Kasia Tusk z reguły na blogu trzyma się z dala od tematów związanych z pracą ojca. Ale kiedy w sobotę ogłoszono, że Donald Tusk zastąpi na stanowisku szefa Rady Europejskiej, Hermana Van Rompuya, gratulowano nie tylko jemu. Na blogu Makelifeeasier.pl pojawiły się dziesiątki życzliwych i winszujących sukcesu ojca komentarzy skierowanych do Kasi Tusk. Żeby było zabawniej, niektórzy pytali nawet o to, czy blogerka będzie publikować w sieci zdjęcia z Brukseli.

Droga Kasiu. Jeszcze raz gratuluję Twojemu Ojcu. Mam tylko jedno pytanie. Czy w związku z wczorajszymi wydarzeniami możemy się spodziewać jakichś postów z Brukseli? - zapytał jeden z fanów.

KomentarzScreen z Makelifeeasier.pl

Córka premiera wytrwale dziękowała internautom i odpowiedziała na dziesiątki komentarzy. Nie wszystkie jednak były przychylne. Część z nich krytykowała Donalda Tuska i sprowokowała prawdziwą polityczną dyskusję na modowym blogu.

Również gratuluję tacie i mam nadzieję, że jego angielski jest troszkę lepszy niż twój blogowy - zaczęła jedna z internautek.
Jeśli ma tłumacza to raczej nie jest. Ja też się cieszę, że odejdzie z pełnionej funkcji i zajmie się może czymś co mu lepiej wychodzi :) - oceniła inna.
Czyli nicnierobieniem! - dopowiedział inny fan bloga Kasi Tusk.

Wpis na blogu Kasi TuskScreen z Makelifeeasier.pl

KomentarzeScreen z Makelifeeasier.pl

al

Więcej o:
Komentarze (25)
Internauci gratulują Kasi Tusk sukcesu ojca. Ona odpowiada
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 170 razy 102

  Co za czasy, że nawet premier wyjeżdża za granicę za pracą.

 • tune

  Oceniono 89 razy 79

  Cieszę się z nowej funkcji premiera, ale pisanie artykułu, o tym, że Kasia napisała: "Dziękuję, przekażę" to lekka przesada.

 • baba_jaga

  Oceniono 65 razy 19

  Przestałam już dawno temu oglądać wiadomości, mam już dość słuchania o Ukrainie i tych wszystkich oszołomów z Wiejskiej

 • brutal_cyrkiel

  Oceniono 15 razy 5

  "Dziennikarstwo", curva ich sucza mać. :)

 • Kidler Jan

  Oceniono 24 razy 4

  Mówią poco Gratulować Kasi Tusk ,,,to są w Błędzie Każdy syn czy Córka zawsze są Dumni z Ojca i w tym wypadku Kasia Tusk ma się cieszyć z Awansu Ojca ,,Dołączam się z Bliskimi do Gratulacji Dla Ojca i Pani ......Zawsze Podziwiam Panią Kasiu ....POZDROWIENIA DLA PANI I RODZINY ..............Życzę z Żoną .....

 • Gość: love92

  0

  czytałam w tygodniku abc, że młoda Dudówna zachwyciła fotoreporterów i zdetronizuje tuskównę, moim zdaniem też jest ładniejsza

 • tom

  Oceniono 6 razy 0

  jako córka premiera no teraz już nie ale powinna zajmować się czymś więcej niż ciuchami.to jest moje zdanie.powinna walczyć o prawa uciskanych,biednych,mniejszości.zaangażować się w coś a nie blog o ciuchach

 • mgr.nauk

  Oceniono 84 razy 0

  Czego tu gratulować? Przecież środowiska patriotyczne jasno wytłumaczyły, że Tusk po prostu ucieka z kraju po tym jak tutaj napaskudził.

 • donald.szuja

  Oceniono 34 razy -2

  W Polsce już mu nikt rozsądny nie wierzy to pojedzie kłamać za granicę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX