Najdziwniejsze selfie, jakie widzieliśmy. Szpilka bez koszulki, w lesie i z UŚMIECHNIĘTYM psem

Dziewczyna boksera zamieściła w sieci nietypową fotografię.
Dziwne "selfie" Artura Szpilki Dziewczyna boksera zamieściła w sieci nietypową fotografię Dziewczyna Artura Szpilki wrzuciła do sieci "selfie" ukochanego. Podpisała je: "Moje misiaczki i ich selfie w lesie na niedzielnym spacerku". Artur Szpilka dał się już poznać nie tylko jako świetny pięściarz, ale także autor kontrowersyjnych i (najczęściej) nieprzemyślanych wypowiedzi. Z tej strony go jednak nie znaliśmy. Dziewczyna znanego polskiego boksera, Kamila Wybrańczyk, postanowiła zamieścić na Facebooku dziwne selfie ukochanego. Artur Szpilka zrobił je w trakcie spaceru z psem w pobliskim lesie. Co zabawne, pupil boksera wygląda na naprawdę zadowolonego z fotki z panem. Cycu, bo tak wabi się sympatyczny na pierwszy rzut oka pitbulterier. Też to widzicie? "Moje misiaczki i ich selfie w lesie na niedzielnym spacerku. Cycu aż się uśmiechnął" - podpisała zdjęcie Wybrańczyk. Z niecierpliwością czekamy na kolejne selfie duetu Szpilka i Cyc.

Artur Szpilka dał się już poznać nie tylko jako świetny pięściarz, ale także autor kontrowersyjnych i (najczęściej) nieprzemyślanych wypowiedzi. Z tej strony go jednak nie znaliśmy.

Dziewczyna znanego polskiego boksera, Kamila Wybrańczyk, postanowiła zamieścić na Facebooku dziwne selfie ukochanego. Artur Szpilka zrobił je w trakcie spaceru z psem w pobliskim lesie. Co zabawne, pupil boksera wygląda na naprawdę zadowolonego z fotki z panem. Cycu, bo tak wabi się sympatyczny na pierwszy rzut oka pitbul bulterier, UŚMIECHA SIĘ. Też to widzicie?

Moje misiaczki i ich selfie w lesie na niedzielnym spacerku. Cycu aż się uśmiechnął - podpisała zdjęcie Wybrańczyk.

Artur SzpilkaScreen z Facebook.com/kamila.wybranczyk

Z niecierpliwością czekamy na kolejne selfie duetu Szpilka i Cyc.

al