Najdziwniejsze selfie, jakie widzieliśmy. Szpilka bez koszulki, w lesie i z UŚMIECHNIĘTYM psem

Dziewczyna boksera zamieściła w sieci nietypową fotografię.
Dziwne "selfie" Artura Szpilki Dziewczyna boksera zamieściła w sieci nietypową fotografię Dziewczyna Artura Szpilki wrzuciła do sieci "selfie" ukochanego. Podpisała je: "Moje misiaczki i ich selfie w lesie na niedzielnym spacerku". Artur Szpilka dał się już poznać nie tylko jako świetny pięściarz, ale także autor kontrowersyjnych i (najczęściej) nieprzemyślanych wypowiedzi. Z tej strony go jednak nie znaliśmy. Dziewczyna znanego polskiego boksera, Kamila Wybrańczyk, postanowiła zamieścić na Facebooku dziwne selfie ukochanego. Artur Szpilka zrobił je w trakcie spaceru z psem w pobliskim lesie. Co zabawne, pupil boksera wygląda na naprawdę zadowolonego z fotki z panem. Cycu, bo tak wabi się sympatyczny na pierwszy rzut oka pitbulterier. Też to widzicie? "Moje misiaczki i ich selfie w lesie na niedzielnym spacerku. Cycu aż się uśmiechnął" - podpisała zdjęcie Wybrańczyk. Z niecierpliwością czekamy na kolejne selfie duetu Szpilka i Cyc.

Artur Szpilka dał się już poznać nie tylko jako świetny pięściarz, ale także autor kontrowersyjnych i (najczęściej) nieprzemyślanych wypowiedzi. Z tej strony go jednak nie znaliśmy.

Dziewczyna znanego polskiego boksera, Kamila Wybrańczyk, postanowiła zamieścić na Facebooku dziwne selfie ukochanego. Artur Szpilka zrobił je w trakcie spaceru z psem w pobliskim lesie. Co zabawne, pupil boksera wygląda na naprawdę zadowolonego z fotki z panem. Cycu, bo tak wabi się sympatyczny na pierwszy rzut oka pitbul bulterier, UŚMIECHA SIĘ. Też to widzicie?

Moje misiaczki i ich selfie w lesie na niedzielnym spacerku. Cycu aż się uśmiechnął - podpisała zdjęcie Wybrańczyk.

Artur SzpilkaScreen z Facebook.com/kamila.wybranczyk

Z niecierpliwością czekamy na kolejne selfie duetu Szpilka i Cyc.

al

Więcej o:
Komentarze (10)
Najdziwniejsze selfie, jakie widzieliśmy. Szpilka bez koszulki, w lesie i z UŚMIECHNIĘTYM psem
Zaloguj się
 • ananonda

  Oceniono 85 razy 83

  Wiele osób uważa, iż bullteriery to brzydkie psy. Sądzę jednak, że nawet i oni przyznają, że pies wyszedł na zamieszczonym tu zdjęciu ładniej, niż jego właściciel :D

 • muminos1975

  Oceniono 27 razy 21

  ja pierdziu, spierniczałym gdzie pierz rosnie na taki widok

 • gagula

  Oceniono 14 razy 10

  zwykły bandzior.

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 10

  Co to za dwa karki?

 • Paweł Badyś

  Oceniono 9 razy 7

  Załamka, przez takich jak on utwierdza się stereotyp że bokserzy to półgłówki z obitym od walenia po łbie mózgiem. Wygląda jak zwykły prymitywny kibol spod bloku, słuchając jego wywiadów i patrząc jak się zachowuje widać, że mimo pojawienia się na paru światowych ringach nie za wiele ponad ten poziom wyszedł, dlatego nigdy nie będzie bokserem na poziomie światowym.

 • owczarekniemiec

  Oceniono 6 razy 4

  kokiarz z kosiarskim psem

 • cerrie

  Oceniono 18 razy 2

  A po co bokserowi być przystojniakiem, skoro poobijana twarz jest u niego normą ;-) Poza tym rasa psa raczej mnie nie zaskoczyła. Tego typu rasy psów od razu kojarzą się z mięśniakami. To tak jak wytipsowane blond dziunie, również kojarzą mi się z mięśniakami gustującymi w takich foczkach ;-)

 • janiemoge

  Oceniono 1 raz -1

  A gdzie tu pies ???

 • baba_jaga

  Oceniono 16 razy -2

  Co w tym takiego dziwnego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX