Nastoletni Tede z przedziałkiem na głowie, w glanach i okularach. "Mam takie zdjęcia z młodości, że oszalejesz"

Nie żartował - ze śmiechu można się popłakać.
Tede z młodości Nie żartował - ze śmiechu można się popłakać. Polscy celebryci często chwalą się w sieci zdjęciami z dzieciństwa, jednak po nim w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Raper Tede ma do siebie sporo dystansu. Polscy celebryci często chwalą się w sieci zdjęciami z dzieciństwa, jednak po nim w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Szczególnie, że fotki nie są pochlebne. Raper Tede ma jednak do siebie sporo dystansu. Tede od dawna unika kolorowej prasy i telewizji. Żeby dowiedzieć się, co u niego słychać, wystarczy jednak śledzić jego Instagram. Raper jest jego aktywnym użytkownikiem, a ostatnie zdjęcia, które opublikował w serwisie, naprawdę rozbawiły nas do łez. "AAAAAAAAAA!!! BYŁEM W PIWNICY. NAJLEPSZE KWITY NA SIEBIE MAM JA" - zapowiedział. Co takiego pokazał? Podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami sprzed lat. Na jednym pozuje z gitarą elektryczną na tle plakatów zespołów punkowych, na innych z dumą prezentuje nowe glany, ale i tak najlepsze zdjęcie zostawił na sam koniec. Uśmiechnięty raper z dłuższymi włosami, przedziałkiem na środku i okularami na nosie. Od czasu krytyki środowiska, jaka spadła na niego za udział w serialu TVN "Wszyscy kochają Romana", Tede stanowczo odcina się od telewizji. Co się z nim dzieje? Jego ostatnie płyty cieszą się niezwykłą popularnością, a wcześniejsi hejterzy zostali jego fanami. Prywatnie też wszystko układa się po jego myśli. Jest szczęśliwy i zakochany, a jego dziewczyna to prawdziwa piękność. Można więc uznać, że zniknięcie ze świecznika wyszło mu na dobre.

Polscy celebryci często chwalą się w sieci zdjęciami z dzieciństwa, jednak po nim w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Szczególnie, że fotki nie są pochlebne. Raper ma jednak do siebie sporo dystansu.

Tede od dawna unika kolorowej prasy i telewizji. Żeby dowiedzieć się, co u niego słychać, wystarczy jednak śledzić jego Instagram. Raper jest jego aktywnym użytkownikiem, a ostatnie zdjęcia, które opublikował w serwisie, naprawdę rozbawiły nas do łez.

AAAAAAAAAA!!! BYŁEM W PIWNICY. NAJLEPSZE KWITY NA SIEBIE MAM JA - zapowiedział.

TedeInstagram.com/tedef

Co takiego pokazał? Podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami sprzed lat. Na jednym pozuje z gitarą elektryczną na tle plakatów zespołów punkowych, na innych z dumą prezentuje nowe glany, ale i tak najlepsze zdjęcie zostawił na sam koniec. Uśmiechnięty raper z dłuższymi włosami, przedziałkiem na środku i okularami na nosie - naprawdę ciężko nie wybuchnąć śmiechem.

 

<< ZOBACZCIE ZRESZTĄ SAMI >>

Od czasu krytyki środowiska, jaka spadła na niego za udział w serialu TVN "Wszyscy kochają Romana", Tede stanowczo odcina się od telewizji. Co się z nim dzieje? Jego ostatnie płyty cieszą się niezwykłą popularnością, a wcześniejsi hejterzy zostali jego fanami. Prywatnie też wszystko układa się po jego myśli. Jest szczęśliwy i zakochany, a jego dziewczyna to prawdziwa piękność. Można więc uznać, że zniknięcie ze świecznika wyszło mu na dobre.

aga