Nastoletni Tede z przedziałkiem na głowie, w glanach i okularach. "Mam takie zdjęcia z młodości, że oszalejesz"

Nie żartował - ze śmiechu można się popłakać.
Tede z młodości Nie żartował - ze śmiechu można się popłakać. Polscy celebryci często chwalą się w sieci zdjęciami z dzieciństwa, jednak po nim w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Raper Tede ma do siebie sporo dystansu. Polscy celebryci często chwalą się w sieci zdjęciami z dzieciństwa, jednak po nim w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Szczególnie, że fotki nie są pochlebne. Raper Tede ma jednak do siebie sporo dystansu. Tede od dawna unika kolorowej prasy i telewizji. Żeby dowiedzieć się, co u niego słychać, wystarczy jednak śledzić jego Instagram. Raper jest jego aktywnym użytkownikiem, a ostatnie zdjęcia, które opublikował w serwisie, naprawdę rozbawiły nas do łez. "AAAAAAAAAA!!! BYŁEM W PIWNICY. NAJLEPSZE KWITY NA SIEBIE MAM JA" - zapowiedział. Co takiego pokazał? Podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami sprzed lat. Na jednym pozuje z gitarą elektryczną na tle plakatów zespołów punkowych, na innych z dumą prezentuje nowe glany, ale i tak najlepsze zdjęcie zostawił na sam koniec. Uśmiechnięty raper z dłuższymi włosami, przedziałkiem na środku i okularami na nosie. Od czasu krytyki środowiska, jaka spadła na niego za udział w serialu TVN "Wszyscy kochają Romana", Tede stanowczo odcina się od telewizji. Co się z nim dzieje? Jego ostatnie płyty cieszą się niezwykłą popularnością, a wcześniejsi hejterzy zostali jego fanami. Prywatnie też wszystko układa się po jego myśli. Jest szczęśliwy i zakochany, a jego dziewczyna to prawdziwa piękność. Można więc uznać, że zniknięcie ze świecznika wyszło mu na dobre.

Polscy celebryci często chwalą się w sieci zdjęciami z dzieciństwa, jednak po nim w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Szczególnie, że fotki nie są pochlebne. Raper ma jednak do siebie sporo dystansu.

Tede od dawna unika kolorowej prasy i telewizji. Żeby dowiedzieć się, co u niego słychać, wystarczy jednak śledzić jego Instagram. Raper jest jego aktywnym użytkownikiem, a ostatnie zdjęcia, które opublikował w serwisie, naprawdę rozbawiły nas do łez.

AAAAAAAAAA!!! BYŁEM W PIWNICY. NAJLEPSZE KWITY NA SIEBIE MAM JA - zapowiedział.

TedeInstagram.com/tedef

Co takiego pokazał? Podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami sprzed lat. Na jednym pozuje z gitarą elektryczną na tle plakatów zespołów punkowych, na innych z dumą prezentuje nowe glany, ale i tak najlepsze zdjęcie zostawił na sam koniec. Uśmiechnięty raper z dłuższymi włosami, przedziałkiem na środku i okularami na nosie - naprawdę ciężko nie wybuchnąć śmiechem.

 

<< ZOBACZCIE ZRESZTĄ SAMI >>

Od czasu krytyki środowiska, jaka spadła na niego za udział w serialu TVN "Wszyscy kochają Romana", Tede stanowczo odcina się od telewizji. Co się z nim dzieje? Jego ostatnie płyty cieszą się niezwykłą popularnością, a wcześniejsi hejterzy zostali jego fanami. Prywatnie też wszystko układa się po jego myśli. Jest szczęśliwy i zakochany, a jego dziewczyna to prawdziwa piękność. Można więc uznać, że zniknięcie ze świecznika wyszło mu na dobre.

aga

Więcej o:
Komentarze (5)
Nastoletni Tede z przedziałkiem na głowie, w glanach i okularach. "Mam takie zdjęcia z młodości, że oszalejesz"
Zaloguj się
 • rafał kowal

  Oceniono 36 razy 22

  Do czołówki polskiego rapu wszedł taranem talent, pasja, charyzma miał wszystko by zostawić konkurencje z tyłu i zostawił. Potem zaczął rozmieniać się na drobne. Beef z Peją postawił go do pionu. Ostatnie lata to triumf Granieckiego. Bardzo dobra płyta Warszafskiego Deszczu, Elliminati i #Kurt poza świetnymi recenzjami zyskały przychylność fanów, filmy z koncertów potwierdzają, że będąc przed 40 jest w życiowej formie. W dodatku coraz więcej fanów widzi, że w konfrontacji z Peją to Tede miał racje, skończyła się bezpodstawna nagonka. Zdjęcia i stylówka typowe dla tamtych lat.

 • baba_jaga

  Oceniono 15 razy 9

  Wtedy wszyscy tak wyglądali :P

 • gagula

  Oceniono 9 razy 3

  Jacek Poniedziałek !

 • majaeczka

  Oceniono 4 razy 0

  Życzę,żeby TEDE /wyrósł/ na taką gwiazdę..w której domu zostawiłyśmy POLSKI ŚLAD!Redakcjo,stań na wysokości zadania i nie kasuj fotorelacji znów baaaardzo cieplutko proszę[serce]http://imgur.com/a/pVaHk#0,http://imgur.com/a/Kc4Ia#0

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy -2

  Wtedy tragedia, a teraz jeszcze gorzej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX