Nie ma szpilek i mini, a wygląda sexy! Uśmiechnięta Glinka wraca po długiej nieobecności

Aktorka pojawiła się z dziećmi na meczu TVP kontra TVN.

Katarzyna Glinka pojawiła się w niedzielę na charytatywnym meczu TVP kontra TVN. To pierwsze oficjalne wyjście aktorki od czasu plotek o kryzysie w jej małżeństwie i choroby ojca. Trudne chwile jej nie złamały - uśmiech nie znikał z jej twarzy.

Katarzyna Glinka rzadko pojawiała się ostatnio na imprezach. Wszystko przez trudne życiowe sytuacje, z którymi musiała się zmierzyć. Najpierw aktorka przeżywała chorobę ojca, a w maju pojawiły się plotki o jej rzekomym rozwodzie z Przemysławem Gołdonem. Wszystko wskazuje na to, że Glinka najgorsze ma już jednak za sobą. W niedzielę pokazała się na charytatywnej imprezie obok największych gwiazd obu stacji i wyglądała na szczęśliwą i nie opuszczał jej dobry humor. Prezentowała się też naprawdę świetnie. Tym razem postawiła na młodzieżową, wygodną stylizację, wręcz idealnej na taką okazję. Dzięki niej wyglądała młodo i kwitnąco.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA KATARZYNA GLINKA >>

Glinka miała na sobie koszulę w kratkę i krótkie jeansowe szorty. Uzupełniła stylizację szarym kapeluszem, białą torebką i czarnymi, kowbojskimi botkami.

al