Żartowała na antenie z córki Beyonce. Nie trzeba było długo czekać na konsekwencje. Teraz przeprasza, a producent...

Poważne konsekwencje niewybrednych żartów.

Dziewczyna Chrisa Browna wystąpiła w programie "106 & Park". Na antenie żartowała z włosów Blue Ivy - teraz na producentów programu spadnie kara.

Karrueche Tran, wzięła udział w programie telewizyjnym. Mówiła o gali MTV VMA, a w pewnym momencie zakpiła, dziecięcym głosem udając córkę Beyonce i Jaya Z:

Obudziłam się z takim wyglądem, bo moi rodzice nigdy nie uczesali mi włosów.

Celebrytka nawiązała do afery, która miała miejsce jakiś czas temu. Internauci zarzucali Beyonce, że nie dba o włosy Blue Ivy. Jej krótkie kosmyki wyglądały na splątane i skołtunione.

Beyonce, Blue IvyInstagram.com/beyonce

Fani Beyonce szybko zareagowali, a na Karrueche spadła fala krytyki. Dziewczyna rapera broniła się mówiąc, że żarty, które opowiadała w programie nie były jej autorstwa - realizowała jedynie scenariusz przygotowany przez producentów programu:

Wiedzcie, że kocham Beyonce i Blue Ivy! To nie ja pisałam scenariusz - przyznała.

Producent programu, Stephen Hill, potwierdził jej wersję. W specjalnym wpisie na Twitterze zapewnił, że Beyonce i Jay Z zostali już w prywatnej rozmowie przeproszeni przez stację. Wystosował też specjalną (tym razem publiczną) formułkę, w której wyraził swój żal z powodu nieprzemyślanego żartu, jak i sytuacji, w której została postawiona Tran.

Blue IvyTwitter.com/Stephen Hill

Blue IvyTwitter.com/Stephen Hill

Blue IvyTwitter.com/Stephen Hill

Blue IvyTwitter.com/Stephen Hill

Informator pracujący dla stacji BET, na której antenie emitowany jest program, zdradził portalowi Hollywoodreporter.com, że producent został  zawieszony w swoich obowiązkach.

jus