Katarzyna Zielińska jednak jest w ciąży? Sugeruje to... Krzysztof Ibisz

Powiedział więcej niż powinien?
Katarzyna Zielińska jest w ciąży? Krzysztof Ibisz publicznie się wygadał... Katarzyna Zielińska zaprzeczyła ostatnio, że spodziewa się dziecka, jednak teraz może być jej trudno utrzymać tę wersję. Podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, Krzysztof Ibisz podszedł do aktorki i publicznie zaczął jej gratulować. W klubie Endorfina obecnych było wiele gwiazd i dziennikarzy, więc takie zachowanie prezentera nie było zbyt dyskretne. Katarzyna Zielińska zachowała podobno powagę i nie dała się zbić z tropu. Jak donosi "Super Express" sytuację uratowała sama aktorka. Z pewnością masz na myśli moja rolę w "Przyjaciółkach" - odpowiedziała Ibiszowi. Kolorowa prasa od około dwóch miesięcy donosi, że Zielińska spodziewa się dziecka. Gwiazda nie zdecydowała się na taktykę "nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam" i zdecydowanie zdementowała plotki. Jak jej oświadczenie ma się do słów Ibisza? Czas pokaże...

Katarzyna Zielińska zaprzeczyła ostatnio, że spodziewa się dziecka, ale tym razem może być jej trudno utrzymać tę wersję. O ciąży aktorki wygadał się publicznie... Krzysztof Ibisz.

Podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, Krzysztof Ibisz podszedł do aktorki i publicznie zaczął jej gratulować. W klubie Endorfina obecnych było wiele gwiazd i dziennikarzy, więc takie zachowanie prezentera nie było zbyt dyskretne.

Katarzyna Zielińska zachowała podobno powagę i nie dała się zbić z tropu. Jak donosi "Super Express", Ibisz szybko zreflektował się, że popełnił gafę.

Jeśli coś - dodał i szybko zmienił temat.

Sytuację uratowała sama aktorka:

Z pewnością masz na myśli moja rolę w "Przyjaciółkach" - odpowiedziała Ibiszowi.

Kapif Kapif

Choć kolorowa prasa od około dwóch miesięcy donosi, że aktorka spodziewa się dziecka, ta nie należy do gwiazd, które wybierają taktykę "nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam". Ostatnio zdecydowanie zdementowała plotki. Jak jej oświadczenie ma się jednak o słów Ibisza? Cóż, poczekamy - zobaczymy.

jus

Więcej o:
Komentarze (2)
Katarzyna Zielińska jednak jest w ciąży? Sugeruje to... Krzysztof Ibisz
Zaloguj się
  • do_podziwu

    Oceniono 5 razy 3

    "Choć kolorowa prasa od około dwóch miesięcy donosi,..." - nic mi nie doniosla "kolorowa prasa " tylko Plotek (uzaleznilem sie od Was , czytajac gazeta.pl , "nie chcem ale muszem "-jak powiedzial klasyk, przeczytac chociaz tytuly artykulow plotkowych ) .Przestancie informowac o ciazy p.Zielinskiej co w tym jest "sensacyjnego" czy "HOT" , ma meza ,wiek w zasadzie "odpowiedni do rodzenia" koniec kropka .Jezeli jednak ? jest to Waszym zdaniem "hot" to prosze o uzasadnienie - w koncu "naklikalem " juz "pare zlotych" u reklamodawcow - tak w ramach "rekompensaty" .-:))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX