Kaja Paschalska pochwaliła się zdjęciami z jachtu. Pozuje w bikini. "Wakacyjny flashback"

Aktorka zamieściła w sieci fotografie z wakacji.
Kaja Paschalska w bikini Aktorka pochwaliła się zdjęciami z wakacji Co prawda wakacje już się kończą, ale gwiazdy wciąż publikują w sieci zdjęcia ze swoich rajskich urlopów. Tym razem dawno niewidziana Kaja Paschalska pokazała, jak wygląda w bikini. Znana z "Klanu" aktorka rzadko bywa na salonach i występuje już tylko w serialu, który przed laty zapewnił jej popularność. Mimo to, Paschalska wciąż ma oddaną grupę fanów, z którymi, co jakiś czas, dzieli się szczegółami związanymi z życiem zawodowym i prywatnym. Ostatnio aktorka zamieściła na Facebooku zdjęcia z egzotycznych wakacji. Kaja pozuje na jachcie w czarnym kostiumie kąpielowym i relaksuje się na plaży. Wakacyjny flashback specjalnie dla Was, nigdzie wcześniej niepublikowany - napisała Paschalska na Facebooku. Nie trudno zauważyć, że aktorka bardzo zeszczuplała i wygląda bardzo seksownie. Kaja, wyglądasz wspaniale w tej morskiej bryzie... - tak jedna z fanek skomentowała zdjęcia gwiazdy.

Co prawda wakacje już się kończą, ale gwiazdy wciąż jeszcze publikują w sieci zdjęcia ze swoich rajskich urlopów. Tym razem to dawno niewidziana Kaja Paschalska pokazała, jak wygląda w bikini.

Znana z "Klanu" aktorka rzadko bywa na salonach i występuje już tylko w serialu, który przed laty zapewnił jej popularność. Kaja Paschalska wciąż ma jednak oddaną grupę fanów, z którymi, co jakiś czas, dzieli się szczegółami związanymi z pracą i zdjęciami ilustrującymi jej życie. W piątek aktorka zamieściła na swoim Facebooku zdjęcia z rajskich wakacji. Kaja pozuje na jachcie w czarnym kostiumie kąpielowym i relaksuje się nad morzem.

Wakacyjny flashback specjalnie dla Was, nigdzie wcześniej niepublikowany. PS Wreszcie piąteeek Have fun! ;) - napisała na Facebooku Paschalska.
<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDA KAJA PASCHALSKA >>

Na najnowszych zdjęciach widać, że aktorka bardzo zeszczuplała, wygląda seksownie i ma piękne ciało, co nie umknęło również internautom.

Kaja, wyglądasz wspaniale w tej morskiej bryzie... - napisała jedna z fanek aktorki.

Komentarze Screen z Facebook.com/pages/KAJA-PASCHALSKA

al

Więcej o:
Komentarze (4)
Kaja Paschalska pochwaliła się zdjęciami z jachtu. Pozuje w bikini. "Wakacyjny flashback"
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 55 razy 35

  Ojejku ...gram w klanie i stać mnie na wakacje na jachcie!
  Co to kuwwwwa pamiętniki z wakacji ?

 • morfeusz_1

  Oceniono 13 razy 9

  Kaja dawaj na kajak

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  widze cycki a nie jacht!dawać jacht.

 • cerrie

  Oceniono 28 razy 2

  Cieszy się pewnie, że ma jakiekolwiek zatrudnienie. Choć szczerze mówiąc aż mnie dziwi że w kraju w którym jest tyle bezrobocia, produkuje się takie seriale które nijak nie mogłyby konkurować z zagranicznymi serialami. Nasze seriale to kojarzą mi się albo z emerytkami które nie mają co robić z wolnym czasem, albo z kurami domowymi które tak już mają dość ciągłego prania, sprzątania i gotowania, że już je nie obchodzi co leci w tv, aby tylko nie wymagało myślenia. Albo z kobietami w stylu "Bridget Jones" które są wiecznie pryszczate, wiecznie za grube i wiecznie użalające się nad sobą, że na pewno nigdy nie znajdą sobie faceta. Więc zamykają się w swoich czterech ścianach, i zapychają swój czas i przy okazji swoje kompleksy, oglądaniem życia rodzinnego wymyślonych postaci, bo jak same nie potrafią wziąć się w karby i sprawić aby ich życie ruszyło z miejsca, to chociaż pogapią się w tv i pozazdroszczą życia ludziom, którzy tak naprawdę nie istnieją, bo nawet oni mają lepsze życie od takiej "Bridget Jones". Czasem mi się wydaje że u nas w Polsce nie ogląda się seriali ze względu na ich walory artystyczne, ale po prostu tylko dlatego iż ucieka się od własnego życia. Ale tacy ludzie mogą być z siebie dumni :-D Bo dzięki nim, taka Kaja Paschalska ma choć odrobinę lepsze życie od nich :-D Co by taka Paschalska zrobiła bez swoich wiernych widzów nie mających pomysłu na własne życie, i co by owi widzowie zrobili gdyby stracili jedyny powód trzymający ich przy życiu, he he ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX