Kaczorowska przyszła na konferencję Polsatu okryta "kocem". Kiedy go zrzuciła... WOW!

Aktorka zachwyciła kreacją na konferencji ramówkowej Polsatu.

Serialowa Bożenka z "Klanu" należy do gwiazd, które mimo dużych starań (zbyt) często zaliczają na salonach stylizacyjne wpadki. Tym razem było jednak inaczej. Kaczorowska wyglądała naprawdę sexy!

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się na konferencji Polsatu zapowiadającej jesienną ramówkę w wielkiej chuście w kratkę przypominającej koc. Znów modowa gafa? Nic podobnego. Szal miał za zadanie osłonić ramiona przed chłodem. Kiedy aktorka zrzuciła go z siebie, szczęki nam opadły. Jej krótka czarna sukienka nie wyglądała może jak hit z wybiegu, ale spełniła swoje zadanie - dzięki niej Kaczorowska była seksowna i w końcu wyglądała na swój wiek! No i te włosy - nareszcie skończyła ze sztywnymi upięciami czy sklejonymi od lakieru lokami. Miała naturalną, dziewczęca fryzurę, która dodała jej uroku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Znana z serialu "Klan" aktorka już od września w parze z misterem Polski będzie walczyć o Kryształową Kulę w programie "Taniec z Gwiazdami". Kaczorowska jest zawodową tancerką i w show nie będzie występować w roli gwiazdy. Przez najbliższe miesiące uczyła za to tańca Rafała Maślaka. Pierwszy występ pary zobaczymy już 5 września w Polsacie.

al