Tak Emma Stone prezentuje się na czerwonym dywanie. Wcześniej sfotografował ją jednak paparazzo. Wyglądała...

Aktorka z makijażem i bez.

Są gwiazdy, które bez makijażu ledwie można rozpoznać. Są i takie, którym kolorowe kosmetyki są w zasadzie zbędne. Do której grupy należy Emma Stone?

Emma Stone jest jedną z największych gwiazd tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Popularna hollywoodzka aktorka promuje tam najnowszy film ze swoim udziałem pt. "Birdman". Na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco - spektakularna ciemnozielona suknia z metką Valentino Couture, dziewczęca fryzura i piękny makijaż.

<< TAK WYGLĄDAŁA NA PREMIERZE >>

Nieco wcześniej paparazzo sfotografował aktorkę na lotnisku. Jak można się domyślić, wyglądała inaczej niż na oficjalnej imprezie. Luźny sweter, nieuczesane włosy i ani grama makijażu. Na zdjęciu ma "głupią" minę, ale nie o to przecież tu chodzi. Najważniejsze, że widać doskonale, że aktorka jest posiadaczką nieskazitelnej cery. Jak widać, Stone jest prawdziwą naturalną pięknością. Jest śliczna nawet bez makijażu.

August 26, 2014 - Venice, Italy: 71 Venice Film Festival. The day before the official opening. Actress Emma Stone arriving at the festival. (Piero Oliosi/Polaris)Piero Oliosi / Polaris/East News

aga

Więcej o: