Fani "Przyjaciół" w siódmym niebie! Rachel, Monica i Phoebe po latach wróciły do słynnego mieszkania. Zagrały z...

Jennifer Aniston, Courtney Cox i Lisa Kudrow zabawne (i piękne) jak przed laty.

Tęskniliście za "Przyjaciółmi"? Jennifer Aniston, Courtney Cox i Lisa Kudrow wróciły do swoich niezapomnianych ról. A wszystko to dla widzów show Jimmy'ego Kimmela.

Prowadzący jednego z najpopularniejszych amerykańskich talk-show zaprosił gwiazdy uwielbianego na całym świecie serialu nie bez powodu - we wrześniu minie 20 lat od wyemitowania pierwszego odcinka kultowej serii. Jimmy Kimmel poprosił serialową Rachel, Monikę i Phoebe o odegranie krótkiej scenki. Aktorki sięgnęły po scenariusze i znów wcieliły się w przyjaciółki z Nowego Jorku.

Kimmel również wziął udział w skeczu, co odrobinę rekompensuje nam fakt, że w programie nie pojawił się żaden z przedstawicieli męskiej części obsady "Przyjaciół".

Krótka podróż w czasie to nie jedyny prezent dla miłośników serialu. W najbliższym czasie na Manhattanie ma pojawić się kawiarnia będąca dokładną kopią tej, w której przesiadywali bohaterowie serialu.

jus

Więcej o:
Komentarze (8)
Fani "Przyjaciół" w siódmym niebie! Rachel, Monica i Phoebe po latach wróciły do słynnego mieszkania. Zagrały z...
Zaloguj się
 • benny_plumply

  Oceniono 23 razy 19

  W Toruniu już jest taka kawiarnia. Może nie identyczna, ale widać, że się starali. ; )

 • roadkill

  Oceniono 11 razy 9

  @ewelina el
  Taki był plan. Na innym filmiku na swoim kanale Jimmy tłumaczy, że całość była wyreżyserowana.

 • kats

  Oceniono 73 razy 5

  Prawie się popłakałam. Jak można tak sobie sparaliżować twarz? Courteney i Jen wyglądają przepotwornie. Lisa fajnie, a jest z nich najstarsza. Kocham "Przyjaciół" ale takie replikowanie wnętrz to schizofrenia i na pewno nie pójdę do CentralPerk będąc w NY.

 • lenore

  Oceniono 31 razy 3

  Kimmel jest beznadziejny, te skrypty byly niz d.. nic dziwnego,ze Aniston wygladala na wkurzona.

 • kontodoplotka

  Oceniono 12 razy 0

  Ross Geller, Chandler...Muriel Bing, to były dopiero postacie! Ross, Chandler, Phoebe, Monica, Joey.. Rachel. Rachel grana przez Aniston była najmniej "fajną" postacią, serie różne, ale ogólnie mało jest tak dobrych seriali komediowych gdzie przez tyle sezonów udało się utrzymać poziom. Wiadomo pierwsze, świeże serie wyszły najlepiej, ale nawet w 7, 8 i 9 było sporo dobrych odcinków, aż do czasu przeprowadzki RAchel do Rossa z dzieckiem było więcej możliwości żeby coś jeszcze wykombinować. Żarty i sytuacje nie były zbyt mocno robione na siłę, naciągane, z takich lekkich seriali ogląda się go zdecydowanie najlepiej. Wiadomo wątek listy wad Rachel, tego jak się rozstali był "głupi", przesadzony, ale w takim razie połowa seriali komediowych w ogóle nie miałaby prawa bytu (Scrubs ale to inny styl).
  Idealnie widać też zmiany w modzie, w technologii, te stare fryzury, stroje, ale najważniejszy jest klimat, przyjaźń jaka łączy całą paczkę, czasami różne gusta, pomysły, drobne złośliwości, ale ostatecznie zawsze gotowi sobie pomóc i ostatecznie wspólny uśmiech...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX