To naprawdę rzadki widok. Paparazzi sfotografowali Matta Damona z rodziną na spacerze

Uroczy obrazek w kalifornijskim miasteczku.

Matt Damon raczej nie interesuje tabloidów. Kochający ojciec czwórki dzieci zawsze bowiem ciepło wypowiada się o żonie i unika skandali. W ostatnią niedzielę paparazzi uchwycili jednak aktora z pociechami na rodzinnym spacerze.

43-letni Matt Damon z reguły pojawia się na galach w towarzystwie swojej argentyńskiej ukochanej, Luciany. Mimo tego, że jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood, od lat wytrwale chroni swoją prywatność i naprawdę rzadko pokazuje swoje dzieci. W ostatnią niedzielę aktor był jednak widziany w Brentwood w Kalifornii z czterema córkami i żoną.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA RODZINY MATTA DAMONA >>

Damon był wygodnie ubrany i trzymał za rękę 3-letnią Stellę. Jego żona Luciana szła z kolei razem z pięcioletnią Gią i ośmioletnią Isabellą. Była z nimi również piętnastoletnia Alexia, córka Luciany z pierwszego związku. Damon poznał Lucianę podczas kręcenia filmu w Miami w kwietniu 2003 roku. Para pobrała się dwa lata później w grudniu i osiedliła się w Nowym Jorku. Latem zeszłego roku rodzina Damonów przeprowadziła się do Los Angeles i wprowadziła się do wartego 15 milionów dolarów domu w Pacific Palisades.

al

Więcej o:
Komentarze (11)
To naprawdę rzadki widok. Paparazzi sfotografowali Matta Damona z rodziną na spacerze
Zaloguj się
 • siwistak

  Oceniono 70 razy 64

  myślę że mózg tego dziennikarza ma rzadszą konsystencję

 • forfiter_jr

  Oceniono 47 razy 47

  Matt Damon z rodziną na spacerze.
  A to ci wydarzenie ;D

 • ajonka18

  Oceniono 39 razy 35

  SUPER TATA> więcej takich

 • marycha1

  Oceniono 34 razy 32

  Fajnie, normalna rodzina, tata jak nie z Hollywood ...

 • Twoj Pan

  Oceniono 27 razy 27

  Chlop spokojnie na spacer wyjsc nie moze bo mendy ciagle za nim laza. Cena slawy niestety.

 • franklyn777

  Oceniono 12 razy 12

  idą...... i co?

 • zbynio4

  Oceniono 7 razy 7

  W GW gimbza "zondzi" ... Matt na spacerze z corkami, kurde tym gwiazdom z USA to sie w glowach poprzewracalo ... koles kilka razy zmienia ciuchy a nawet fryzure ... nie szlo redaktorzyno dac innego tytulu ... w stylu opiekunczy tata, Matt poswieca mimo wielu zajec czas rodzinie itd. No ale myslenie bywa bolesne.

 • badziewiak66

  Oceniono 6 razy 2

  Czyżby naprawiał kolorowe , sowieckie telewizory ? Miałem znajomego który pracował za komuny w takim zakładzie. Wszyscy pracownicy ( 6 ) mieli tylko córki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX