Takie rzeczy się nie zdarzają! Niedawno urodziła 5. dziecko. Jak wygląda 3 tygodnie po porodzie?

Modelka zaskoczyła wszystkich.

Brytyjska celebrytka urodziła niedawno 5. dziecko. Choć słynie z ponętnych kształtów, aż trudno uwierzyć, że tak szybko wróciła do figury sprzed porodu!

Idealne ciało i ani śladu dodatkowych fałdek trzy tygodnie po porodzie? Katie Price udowodniła, że to możliwe. Kiedy pokazała swoje ciało, odziane jedynie w skąpą bieliznę, przecieraliśmy oczy ze zdumienia.

Modelka zamieściła swoje seksowne zdjęcia w serwisie YouGossip. Sportowy biustonosz i niewiele zakrywające majtki z pewnością obnażyłyby każdy ślad rozstępu czy dodatkowych kilogramów. Ale nawet, kiedy dobrze się przypatrzycie na zdjęciu nie znajdziecie ani śladu po ciąży!

Katie PriceYouGossip.com/Katie Price

Wykańczające treningi, a może po prostu dobry retusz? Wygląda na to, że Katie ma silną motywację:

Po sześciu miesiącach stresu i braku pewności siebie, po tym, co te s*ki mi zrobiły, wracam do siebie po urodzeniu dziecka - napisała w komentarzu, odnosząc się do romansu dwóch przyjaciółek z jej mężem.

Price wybaczyła mężowi po tym, jak poddał się terapii leczącej seksoholizm. Modelka ma z nim rocznego synka i trójkę dzieci z poprzednich związków: 12-letniego Harveya, 9-letniego Juniora i 7-letnią Princess. Figura celebrytka jest tak nieskazitelna, że aż trudno uwierzyć w to, że zaledwie 3 tygodnie temu urodziła. Ona sama tłumaczy to tak:

Wiem, że ludzie mogą być zaskoczeni, ale nie zapominajcie, że żyłam w ogromnym stresie w trakcie ciąży i nie przytyłam tak bardzo jak z Jettem - napisała w swoim felietonie w "Now magazine".

To zdjęcie wywołało burzę i lawinę komentarzy w mediach. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że celebrytka zapewniła, że nie ćwiczyła po porodzie, bo urodziła przez cesarskie cięcie, a wtedy wysiłek fizyczny nie jest zalecany. Zagraniczne portale odnoszą się do rewelacyjnej figury celebrytki raczej sceptycznie. Niektóre w mało zawoalowany sposób zarzucają jej obróbkę graficzną.

36-latka opublikowała zdjęcia, ale powiedzmy sobie szczerze, nie wyglądają one na najbardziej realistyczne fotografie ciała kobiety tuż po ciąży, jakie w życiu widzieliśmy  - komentuje z przekąsem Rsvpmagazine.ie.

Inny portal jest oszczędny w pochwałach.

Katie Price pokazała swoją niesamowitą figurę. Opadły nam szczęki, ale naprawdę nie wiemy, JAK to jest możliwe - czytamy na Mirror.co.uk.

Portal dla matek wietrzy zaś nawet spisek.

Bądźmy szczerzy, ona nie wybaczyła kobietom, z którym zdradził ją jej mąż, skoro musiała wstawić takie zdjęcie. Czyż nie portretuje na nim siebie w najlepszym świetle, w jakim można przedstawić jakąkolwiek kobietę na świecie? - czytamy na Mouthsofmums.com.au.

"Daily Mail" zaś nie dowierza, że gwiazda unikała ćwiczeń.

Jej skąpy strój pokazuje, że Katie musiała ostro pracować nad sobą, odkąd urodziła córkę - czytamy.

A Wy jak sądzicie?

jus