Syn Aleksandra Gudzowatego wziął ślub! Nie uwierzycie, kim jest jego wybranka

Tomasz Gudzowaty, syn słynnego polskiego milionera Aleksandra Gudzowatego, powiedział "TAK" i poślubił najpiękniejszą kobietę w Republice Dominikany.

Tomasz Gudzowaty to prawdziwy szczęściarz. Odziedziczył gigantyczny majątek po swoim ojcu - Aleksandrze, który był jedną z najbogatszych osób w Polsce. Dodatkowo jest światowej sławy fotografem, a jakby tego było mało, w ostatni weekend poślubił Miss Republiki Dominikany!

Na taki ślub mógł sobie pozwolić tylko on. Syn jednego z najbogatszych Polaków, zafundował gościom zaślubiny w historycznej Kaplicy św. Kingi w Wieliczce, która znajduje się ponad 100 metrów pod ziemią. Ponadto, uroczystość odbyła się wieczorem, by żadnego z gości nie nękali turyści.
Ale i tak oczy wszystkich były skierowane na Miss Republiki Dominikany, której skromna suknia ślubna z koronkowymi wstawkami kontrastowała z jej niezwykłą urodą.
Dla Tomasza Gudzowatego taki ślub to jednak żaden problem. Jego majątek opiewa na astronomiczną sumę 750 milionów złotyc

Na taki ślub mógł sobie pozwolić tylko on. Syn jednego z najbogatszych Polaków zafundował gościom zaślubiny w historycznej Kaplicy św. Kingi w Wieliczce, która znajduje się ponad 100 metrów pod ziemią. Ponadto, uroczystość odbyła się wieczorem, by żadnego z gości nie nękali turyści.

Ale i tak oczy wszystkich były skierowane na Miss Republiki Dominikany, której skromna suknia ślubna z koronkowymi wstawkami kontrastowała z jej niezwykłą urodą.

Dla Tomasza Gudzowatego taki ślub to jednak żaden problem. Jego majątek opiewa na astronomiczną sumę 750 milionów złotych.

Kim jest tajemnicza wybranka Tomasza Gudzowatego? Melody Mir Jiménez pochodzi z Dominikany i jest modelką. Prowadzi swoją stronę internetową oraz profile na Facebooku i Instagramie, na którym już oficjalnie podała swoje nowe "nazwisko".

Melody Mir JiménezMelody Mir Jiménez/Instragram

 

Melody Mirmelodymir.com

to