Cielecka pokazała zdjęcie, na którym trudno ją rozpoznać. Fani: Jak rano wstaję, to lepiej wyglądam

Piękna aktorka pokazała zmarszczki i zmęczoną twarz.
Czy to może być Cielecka? Trudno ją rozpoznać Magdalena Cielecka przebywa obecnie we Włoszech. Pracuje nad filmem "Max and Helene" w reżyserii Giacomo Battiato. Na FB pokazała zdjęcie z charakteryzatorni. Magdalena Cielecka ma klasę, urodę i talent, których nie podważają nawet najsurowsi krytycy. Dlatego to zdjęcie może zaskakiwać. Pomarszczona twarz, podkrążone oczy, spierzchnięte usta i włosy w całkowitym nieładzie... Czyżby tak prezentowała się na co dzień jedna z najpiękniejszych polskich aktorek? Nie - to tylko charakteryzacja do nowego filmu, w którym Cielecka gra kolaborującą z nazistami lekarkę. Aktorka przebywa obecnie we Włoszech, gdzie pracuje nad filmem "Max and Helene" reżyserowanym przez Giacomo Battiato. Gwiazda pokazała zdjęcie na swoim Facebooku. - No to zaczynamy! - skomentowała. Fani byli zachwyceni jej przemianą. Choć znaleźli się i tacy, którzy żartowali z jej "makijażu".

Magdalena Cielecka ma klasę, urodę i talent, których nie podważają nawet najsurowsi krytycy. Dlatego to zdjęcie może Was zaskoczyć.

Pomarszczona twarz, podkrążone oczy, spierzchnięte usta i włosy w całkowitym nieładzie... Czyżby tak prezentowała się na co dzień jedna z najpiękniejszych polskich aktorek? Nie - to tylko charakteryzacja do nowego filmu, w którym Cielecka gra kolaborującą z nazistami lekarkę. Aktorka przebywa obecnie we Włoszech, gdzie pracuje nad filmem "Max & Helene" reżyserowanym przez Giacomo Battiato.

Gwiazda pokazała zdjęcie na swoim Facebooku.

No to zaczynamy! - skomentowała.
<< TAK WYGLĄDA PO CHARAKTERYZACJI >>

Fani byli zachwyceni jej przemianą:

Magdalena CieleckaFacebook.com/Magdalena Cielecka

Choć znaleźli się i tacy, którzy żartowali z jej "makijażu":

Magdalena CieleckaFacebook.com/Magdalena Cielecka

jus

Więcej o: