Eliza z "Warsaw Shore" chwali się WIELKIM brzuchem w bikini i zdradza termin porodu!

"Ciążowa" sesja na plaży.
Ciążowa sesja Elizy z "Warsaw Shore" Eliza zdradza termin porodu Trybson i Eliza chętnie pokazują, jak przygotowują się na przyjęcie malucha. Tym razem pochwalili się zdjęciami z wakacji. Brzuch Elizy jest już naprawdę ogromny! Trybson i Eliza chętnie zaspokajają ciekawość fanów i pokazują, jak przygotowują się na przyjęcie malucha. Tym razem pochwalili się zdjęciami z wakacji. Brzuch Elizy jest już naprawdę ogromny! Już nie szaleni imprezowicze, ale dumni przyszli rodzice - Eliza i Trybson wypoczywali w Mielnie, a my możemy oglądać jak zakochana para spędza ze sobą czas. Pokazali nie tylko romantyczne wieczory na plaży, ale i to, co najbardziej interesuje fanów - coraz większy brzuch Elizy. Młoda mama dumnie pozuje w bikini, a Trybson czule jej dotyka. Tak, to naprawdę oni.

Trybson i Eliza chętnie zaspokajają ciekawość fanów i pokazują, jak przygotowują się na przyjęcie malucha. Tym razem pochwalili się zdjęciami z wakacji. Brzuch Elizy jest już naprawdę ogromny!

Już nie szaleni imprezowicze, ale dumni przyszli rodzice - Eliza i Trybson wypoczywali w Mielnie, a my możemy oglądać jak zakochana para spędza ze sobą czas. Pokazali nie tylko romantyczne wieczory na plaży, ale i to, co najbardziej interesuje fanów - coraz większy brzuch Elizy. Młoda mama dumnie pozuje w bikini, a Trybson czule jej dotyka. Tak, to naprawdę oni.

Jedna z fanek wyraziła swoją troskę o zdrowie Elizy i dzidziusia:

Eliza Warsaw ShoreFacebook.com/Eliza Warsaw Shore

Eliza zapewniła ją, że dba o dziecko i dobrze wie, co robi.

Eliza Warsaw ShoreFacebook.com/Eliza Warsaw Shore

Fani jak zawsze próbowali dociec, kiedy na świecie pojawi się "mały Trybsiak". Tym razem Eliza odpowiedziała!

Eliza z Warsaw ShoreFacebook.com/Eliza Warsaw Shore

W takim razie czekamy na fotorelację z sali porodowej.

jus