Emmy 2014. Właśnie dlatego najbardziej lubimy ujęcia z kamer skierowanych na widownię. Reakcja Julii Roberts na...

Julia Roberts zakłopotana Czy Wy też lubicie ujęcia z kamer skierowanych na widownię? Nawet największe gwiazdy kina nie zawsze lubią oglądać swoje występy na wielkim ekranie. W tym roku, podczas rozdania nagród Emmy, udowodniła to Julia Roberts. Gala przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Zdarzyło się jednak kilka zabawnych sytuacji. Przed jedną z przerw reklamowych realizatorzy wyemitowali klip pochodzący z jednej z nominowanych do statuetki Emmy produkcji. Zdecydowali się na fragment filmu stacji HBO "Odruch serca", w którym drugoplanową rolę obok Marka Ruffalo zagrała Julia Roberts. Gdy wyświetlono scenę, na której akurat bohaterka grana przez Roberts krzyczała na swojego rozmówcę, kamery zarejestrowały jej zabawną reakcję. Można było odnieść wrażenie, że gwiazda jest nieco zakłopotana, a nawet zażenowana całą sytuacją. Czy gwiazda nie jest wobec siebie zbyt krytyczna? Za rolę w "Odruchu serca" Julia Roberts została nominowana w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie telewizyjnym. Produkcja została nagrodzona w kategorii najlepszy film telewizyjny, jednak statuetka dla najlepszej aktorki powędrowała do Kathy Bates, którą doceniono za "American Horror Story: Sabat".

Nawet największe gwiazdy kina nie zawsze lubią oglądać się na wielkim ekranie. W tym roku, podczas rozdania nagród Emmy, udowodniła to Julia Roberts.

Tegoroczna gala rozdania telewizyjnych Oscarów przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Zdarzyło się jednak kilka zabawnych sytuacji. Przed jedną z przerw reklamowych realizatorzy puścili klip pochodzący z jednej z nominowanych do statuetki Emmy produkcji. Zdecydowali się akurat na fragment filmu stacji HBO "Odruch serca", w którym drugoplanową rolę obok Marka Ruffalo zagrała Julia Roberts. Kiedy wyświetlono scenę, na której akurat bohaterka grana przez Roberts krzyczała na swojego rozmówcę, kamery zarejestrowały jej zabawną reakcję.

Za rolę w "Odruchu serca" Roberts została nominowana w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym. Produkcję uznano co prawda za najlepszy film telewizyjny, ale aktorka nie zdobyła statuetki. Odebrała ją jej Kathy Bates doceniona za "American Horror Story: Sabat".

al