Emmy 2014. Gratka dla fanów "Gry o tron". Przebrany za Joffreya Samberg przerywa przemówienie serialowej Cersei. A ona...
Któż nie kocha "Gry o tron"? (Jeśli tacy tu są, to OCZYWIŚCIE znaczy, że po prostu nie oglądali!). Scenarzyści gali Emmy postanowili wykorzystać popularność serialu i przygotowali skecz, który miał rozbawić jego fanów.
Początek był dość dziwny, wykonał go bowiem Weird Al Yankovic. Nie byliśmy zachwyceni piosenką w jego wykonaniu parodiującą serial. Nuuuuuuuda! Nie będziemy więc się na jej temat rozpisywać. Chętni mogą zobaczyć jego popis na samym dole strony. My natomiast przejdziemy do zabawnej części tego momentu gali.
Lena Headey wręczała tego wieczoru statuetkę za Najlepszy miniserial. Przebrany za Joffreya Adam Sandberg postanowił jej przeszkodzić. Przerwał jej przypominając jedną z najlepszych scen ostatniego sezonu serialu.
Matko! Chyba zostałem otruty - mówił wyciągając język i wykrzywiając się w grymasie.
Nie teraz Joffrey, nie teraz - odganiała go Headey.
I wtedy padło zdanie, po którym widownia także padła - ze śmiechu.
Dlaczego nie kochasz mnie tak mocno jak wujka Jaime'a?
Powiedziałam, nie teraz - odparła stanowczo sycząc prze zęby jak prawdziwa Cersei.
To chyba jedyny fragment gali, dzięki któremu fani show mogli przez chwilę się uśmiechnąć. Niestety serial był największym przegranym wieczoru. Serial zdobył jedynie cztery statuetki w mało znaczących kategoriach. Najważniejsze nagrody przeszły mu dosłownie koło nosa.
aga
-
Magdalena Walach wraca do "M jak miłość". W serialu grał jej mąż! Ciekawostek jest więcej. Więdłocha miała odejść przez Mroczka
-
Do tej pory to włosy Cleo budziły duże emocje. Teraz fanki patrzą na paznokcie gwiazdy i radzą: Zmień kosmetyczkę
-
"Love Island". Angela ukrywała pewien sekret. Jak to możliwe, że nikt się nie domyślił?
-
"Milionerzy". Uczestnik odpadł już na pierwszym pytaniu. Myślał, że zna poprawną odpowiedź
-
"Złomowisko PL". Kazio z Descha nie żyje. Na jaw wychodzą smutne fakty z jego życia. "Siedział poobijany, zakrwawiony"
- Olga Frycz zostawiła dziecko w aucie. Jego ojciec komentuje
- "Świat według Kiepskich". Aktorzy wrócili na plan bez Boczka i Paździocha. Marzena Kipiel-Sztuka: Czuć ich nieobecność
- "Rolnik szuka żony". Ilona odniosła się do rozstania z Adrianem. To nie jedyna zmiana w jej życiu
- "Love Island". Caroline i Mateusz nie chcą wejść na kolejny etap związku. "Znamy się dopiero dwa miesiące"
- Jerzy Zelnik grał w serialu TVP. Teraz już by tego nie zrobił. Dosadnie podsumował hit telewizji. "Ja jestem zwolennikiem piękna"