Emmy 2014. "Wczoraj Beyonce pokazała talent, dziś Sofia Vergara cycki". Internauci oburzeni seksistowskim żartem na gali

Z założenia zabawna sytuacja wywołała nieprzewidzianą reakcję.

Vergara seksowną kobietą jest i nikogo przekonywać do tego nie trzeba. Czy jednak na takiej imprezie jak rozdanie nagród Emmy warto pokazywać to w TAKI sposób?

Wielu internautów poczuło się dotkniętych seksistowskim żartem z Sofią Vergarą w roli głównej. Była dodatkiem do dość nudnego przemówienia przewodniczącego Television Academy, Bruce'a Rosenbluma. Kiedy ten usypiającym głosem opowiadał o imponujących zależnościach składających się na tworzenie naszych ulubionych programów telewizyjnych, czterokrotnie nominowana do Emmy aktorka stanęła na obrotowej platformie i jak "kawał mięsa" kręciła się w kółko prężąc swoje kształty.

<< ŚWIETNIE WIDAĆ TO NA TYCH ZDJĘCIACH >>

Vergara przez minutę obracała się nerwowo przy tym chichocząc, ale nawet tak krótkie "show" starczyło, by wywołać w sieci burzę. Twitter pękał od bardzo nieprzychylnych opinii na temat takiego "pokazu". Internauci podkreślali, że aktorka została potraktowana jak przedmiot.

Czy naprawdę musimy nadal traktować Vergarę przedmiotowo? Ona ma świetne poczucie humoru. Nie tylko d... i c....

Twitter.comTwitter.com

Co ciekawe, nie brakuje porównań popisu scenarzystów Emmy z poniedziałkowym koncertem Beyonce na gali MTV VMA 2014. W trakcie 17 minutowego show za plecami piosenkarki wyświetlały się różne obrazy i napisy. Jednym z nich był "feminist" i towarzyszący mu fragment przemówienia Chimamandy Ngozi Adichie - nigeryjskiej pisarki od lat walczącej o prawa kobiet i równe traktowanie.

Wczoraj Beyonce pokazała swój talent. Dziś wieczór na rozdaniu Emmy pokazano nam cycki Sofii Vergary. Wspaniale.

Twitter.comTwitter.com

BeyonceYoutube.com

Sama Vergara nie odniosła się jeszcze do słów fanów.

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Emmy 2014. "Wczoraj Beyonce pokazała talent, dziś Sofia Vergara cycki". Internauci oburzeni seksistowskim żartem na gali
Zaloguj się
 • kermit.dolomit

  Oceniono 62 razy 16

  Oczywiście najbardziej są oburzone te wszystkie sfeminizowane brzydule i babofony ociekające mizoandrią które gdyby tylko mogły to natychmiast zamieniłyby się miejscami

 • mika17

  Oceniono 7 razy 3

  przeciez to zart. seksistowskie to jest uzywanie tych wszystkich podawaczek karteczek na rozdaniach nagrod, ktorych jedynym zadaniem jest seksownie wygladac, pocalowac zdobywce i trzymac sliczne buzie na klodke.

  postawic Vergare na obrotowym podescie i glosno twierdzic, ze to po to, zeby ludzie sie mogli na cos ladnego pogapic jest definitywnie smieszne a ci co tego nie zrozumieli maja problem ze swoim poczuciem humoru.

 • Matylda Zwolinska

  Oceniono 1 raz 1

  Bez przesady, żeby "pokazać cycki" najpierw trzeba je mieć. Feministki najprawdopodobniej nie wiedzę, że KOBIETY lubią być podziwiane i robią to z własnej, niewymuszonej woli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX