Emmy 2014. "Wczoraj Beyonce pokazała talent, dziś Sofia Vergara cycki". Internauci oburzeni seksistowskim żartem na gali

Z założenia zabawna sytuacja wywołała nieprzewidzianą reakcję.

Vergara seksowną kobietą jest i nikogo przekonywać do tego nie trzeba. Czy jednak na takiej imprezie jak rozdanie nagród Emmy warto pokazywać to w TAKI sposób?

Wielu internautów poczuło się dotkniętych seksistowskim żartem z Sofią Vergarą w roli głównej. Była dodatkiem do dość nudnego przemówienia przewodniczącego Television Academy, Bruce'a Rosenbluma. Kiedy ten usypiającym głosem opowiadał o imponujących zależnościach składających się na tworzenie naszych ulubionych programów telewizyjnych, czterokrotnie nominowana do Emmy aktorka stanęła na obrotowej platformie i jak "kawał mięsa" kręciła się w kółko prężąc swoje kształty.

<< ŚWIETNIE WIDAĆ TO NA TYCH ZDJĘCIACH >>

Vergara przez minutę obracała się nerwowo przy tym chichocząc, ale nawet tak krótkie "show" starczyło, by wywołać w sieci burzę. Twitter pękał od bardzo nieprzychylnych opinii na temat takiego "pokazu". Internauci podkreślali, że aktorka została potraktowana jak przedmiot.

Czy naprawdę musimy nadal traktować Vergarę przedmiotowo? Ona ma świetne poczucie humoru. Nie tylko d... i c....

Twitter.comTwitter.com

Co ciekawe, nie brakuje porównań popisu scenarzystów Emmy z poniedziałkowym koncertem Beyonce na gali MTV VMA 2014. W trakcie 17 minutowego show za plecami piosenkarki wyświetlały się różne obrazy i napisy. Jednym z nich był "feminist" i towarzyszący mu fragment przemówienia Chimamandy Ngozi Adichie - nigeryjskiej pisarki od lat walczącej o prawa kobiet i równe traktowanie.

Wczoraj Beyonce pokazała swój talent. Dziś wieczór na rozdaniu Emmy pokazano nam cycki Sofii Vergary. Wspaniale.

Twitter.comTwitter.com

BeyonceYoutube.com

Sama Vergara nie odniosła się jeszcze do słów fanów.

aga