Minuta ciszy na gali MTV, a w tym czasie Kim Kardashian i jej siostry... TAKIEJ wpadki internauci im nie darują

Kim, Kendall i Kylie mają do roboty ważniejsze rzeczy.

Na gali MTV nie mogło zabraknąć sióstr Kardashian. Choć tym razem Kim, Kendall i Kylie nie zaliczyły żadnej modowej wpadki, a przez całą galę spokojnie siedziały na swoich miejscach, cały internet znowu je krytykuje.

Słynne trio pojawiło się na rozdaniu nagród MTV, ale występy artystów nie zdołały przyciągnąć ich uwagi. Przez większą część imprezy Kardashianki zawzięcie pisały coś na swoich telefonach:

Najwyraźniej show nie robiło na nich wrażenia - to jeszcze nie powód do krytyki. Niestety, również poważniejsze momenty gali niewiele je obeszły.

Podczas ceremonii publiczność i artyści uczcili minutą ciszy zastrzelonego w Ferguson 18-latka. Michael Brown został zatrzymany przez policjanta, kiedy wraz z kolegą szedł po ulicy (zdaniem policjanta hamował ruch). Świadkowie zdarzenia twierdzili, że chwilę przed tragicznym zdarzeniem Michael podniósł do góry ręce, by pokazać, że nie jest uzbrojony. Policjant oddał do chłopaka 6 strzałów i zabił go na miejscu. W Ferguson trwają zamieszki, a oburzony tłum utrzymuje, że doszło do egzekucji o podłożu rasowym.

Ameryka jest poruszona tragicznymi zdarzeniami, dlatego nawet na gali MTV nie obyło się bez chwili zadumy. Co w tym czasie robiły Kardashianki? Dokładnie to, co przez całą galę - wpatrywały się w swoje telefony i niewzruszone SMSowały.

KardashiankiMTV/ print screen

Na ich zachowanie zwrócił uwagę portal buzzfeed.com. Dziennikarze poprosili MTV o potwierdzenie tego, czy siostry faktycznie nie odłożyły swoich telefonów w tym ważnym momencie czy też operatorzy pokazywali sfilmowane wcześniej przebitki. Na razie nie otrzymali odpowiedzi.

Za to internauci na Twitterze szybko zareagowali:

Kardashianki, mtv vma

Twitter.com/Doree Shafrir

Słuchając słów o Ferguson - napisała na Twitterze Doree Shafrir, dziennikarka portalu Buzzfeed.com.

 

Kardashianki, Kim KardashianTwitter.com/Rachel Zarrell

Kendall Jenner mogłaby mniej interesować się zmianami w social media - skomentowała kolejna redaktorka portalu.

Twitter zawrzał od postów oburzonych widzów MTV VMA:

 

Kardashianki Twitter.com/Snoop Lion

 

KardashiankiTwitter.com/Laundo

Kylie Jenner z telefonem, kiedy mówią o Ferguson, słodko.
Kim Kardashian wygląda, jakby chciała spytać "Kim jest Ferguson"? - kpili internauci.

Wygląda na to, że Kardashianki nawet kiedy nic nie mówią, dają prawdziwy "popis". Internet szybko im tego nie zapomni...

<<< SIOSTRY KARDASHIAN NA GALI MTV >>>

jus