MTV VMA 2014. Występ Nicki Minaj miał być kontrowersyjny i się udało. A wszystko przez TĘ wpadkę. Jej sukienka pękła

Piosenkarka zaszokowała wszystkich swoim występem.
Kontrowersyjna Nicki Minaj Piosenkarka zaszokowała wszystkich swoim występem Podczas gali MTV Nicki Minaj pękła sukienka - od ud aż do pępka. Minaj musiała przytrzymywać kreację, ale uśmiech nie znikł z jej twarzy. Występ Nicki Minaj był w tym roku jednym z najbardziej wyczekiwanych. Spodziewano się czegoś nietypowego. Zafundowała więc widzom iście erotyczne show. Gwiazda zaśpiewała swój najnowszy singiel "Anaconda". Wiła się na scenie w obcisłym, dwuczęściowym, zielonym stroju i pokazała, jak należy twerkować. Ci z Was, którzy widzieli teledysk do piosenki "Anaconda" wiedzą, że Minaj zdecydowała się na bardzo odważną choreografię. Na gali MTV pokazała jeszcze więcej. Gwiazda może się pochwalić naprawdę wydatnymi pośladkami, a w swoim tańcu nie wahała się "ich użyć". Zeszłoroczny występ Miley Cyrus wywołał wiele kontrowersji, ale publiczność oglądająca Nicki również wydawała się zaskoczona. Ruszająca pośladkami Minaj to nie dziewczynka, która próbuje udowodnić, jak bardzo jest niegrzeczna. To dawka seksapilu, która zszokowała nawet gwiazdy. To jednak nie był koniec. Najlepsze wydarzyło się chwilę później. Razem z Jessie J i Arianą Grande zaśpiewała piosenkę "Bang Bang". Jej krótka czarna sukienka odsłaniała nogi pękła! Powstałe rozcięcie sięgające brzucha okazało się kłopotliwe. Poły kreacji rozchylały się niebezpiecznie, a Minaj musiała trzymać ją podczas występu, by nie odsłonić całego biustu! Mimo wpadki i kłopotów z utrzymaniem kreacji na swoim miejscu show zakończyła z uśmiechem na twarzy. Profesjonalistka!

Najbardziej kontrowersyjny występ tegorocznej gali MTV Video Music Awards zaprezentowała Nicki Minaj. Najpierw pokazała, jak tańczyć, by ukraść całe show, a potem o mały włos nie zaliczyła spektakularnej wpadki.

Występ Nicki Minaj był w tym roku jednym z najbardziej wyczekiwanych. Spodziewano się czegoś nietypowego. Zafundowała więc widzom iście erotyczne show. Gwiazda zaśpiewała swój najnowszy singiel "Anaconda". Wiła się na scenie w obcisłym, dwuczęściowym, zielonym stroju i pokazała, jak należy twerkować.

Ci z Was, którzy widzieli teledysk do piosenki "Anaconda" wiedzą, że Minaj zdecydowała się na bardzo odważną choreografię. Na gali MTV pokazała jeszcze więcej. Gwiazda może się pochwalić naprawdę wydatnymi pośladkami, a w swoim tańcu nie wahała się "ich użyć". Zeszłoroczny występ Miley Cyrus wywołał wiele kontrowersji i wydawało się, że nic nie jest w stanie przebić wulgarnej (byłej) gwiazdki Disneya, mimo to publiczność oglądająca Nicki również wydawała się zaskoczona. Ruszająca pośladkami Minaj to nie dziewczynka, która próbuje udowodnić, jak bardzo jest niegrzeczna. To dawka seksapilu, która zszokowała nawet gwiazdy.

Reakcja Rity Ory - bezcenna:

To jednak nie był koniec. Najlepsze wydarzyło się chwilę później.  Razem z Jessie J i Arianą Grande piosenkarka wykonała utwór "Bang Bang". Jej krótka czarna sukienka... pękła! Powstałe rozcięcie sięgające brzucha okazało się kłopotliwe. Poły kreacji rozchylały się niebezpiecznie, a Minaj musiała trzymać ją podczas występu, by nie odsłonić całego biustu!

Mimo wpadki i kłopotów z utrzymaniem kreacji na swoim miejscu show zakończyła z uśmiechem na twarzy. Profesjonalistka!

jus

Więcej o:
Komentarze (20)
MTV VMA 2014. Występ Nicki Minaj miał być kontrowersyjny i się udało. A wszystko przez TĘ wpadkę. Jej sukienka pękła
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 304 razy 288

  bardzo mi się podoba nowa piosenka Niki Minaż. zwłaszcza bogata jest warstwa liryczna. zacytuję ostatnią zwrotkę bo warto.....szczególnie dzieciaki powinny słuchać jak najwięcej Niki "Tak! On kocha tę wielką dupę,Ten kawałek jest dla suk w tym klubie, które mają wielkie dupy, Mówię: gdzie w tym klubie są suki z wielkimi dupami? Je*** chude suki, je***chude suki w klubie.Chcę zobaczyć wszystkie suki z wielkimi dupami, jakie są w tym klubie.Idź się je***, jak jesteś chuda, co?!
  Mam wielki, gruby tyłek.Dawaj!"

 • forfiter_jr

  Oceniono 94 razy 74

  Nie wiem, co to za twór ta cała Minaj, ale wygląda jakby ponton sobie do majtek schowała. Straszydło.

 • vahoo

  Oceniono 69 razy 55

  Człowiek rośnie do dwudziestego roku życia, ale d....pa o tym nie wie !!
  Zwłaszcza d....py takich Minaj , czy innych Kardashian będą sobe spokojnie rosły ... Kosztem mózgu !!

 • karafka8

  Oceniono 41 razy 41

  Kolejna kobieta- dupa..

 • marikagacek

  Oceniono 24 razy 22

  Niki ma dat ass który ciężko by nie spowodował pękających sukienek ;)

 • baba_jaga

  Oceniono 25 razy 21

  Straszydło i tyle
  Jeszcze w jakimś pierwszym teledysku z tlenionymi włosami wyglądała jak transwestyta.

 • marcelito

  Oceniono 23 razy 13

  Widzę, że kolejne tabu pada. Ku... wypuszczane na scenę nie muszą już nawet być ładne. Przecież ta cała Mintaj mordę ma tak paskudną i wulgarną, że chyba tylko nasza Orzechowska może z nią stawać w szranki.

 • greta

  Oceniono 13 razy 13

  Na pewno sukienka za ciężkie pieniądze "po prostu" pęka.. ach!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX