Zaczęło się od tego zdjęcia. "Moje biodra i tyłek są ogromne". Teraz Kim Kardashian chwali się nową sylwetką

"Poczuła się upokorzona".
Kim Kardashian chwali się nową sylwetką "Poczuła się upokorzona". Teraz pokaz - Kim Kardashian w towarzystwie modelek czuje się gruba i mała - zdradziła jej znajoma. Celebrytka postanowiła zmienić figurę. Efekty pokazała na Instagramie. - Kim Kardashian w towarzystwie modelek czuje się gruba i mała - zdradziła jednemu z zachodnich portali jej znajoma. Celebrytka postanowiła zmienić figurę. Kim Kardashian nie była zadowolona ze wspólnych zdjęć z Kate Moss i Naomi Campbell, jakie zrobiono im 2 tygodnie temu na Ibizie. Uznała, że na tle zawodowych modelek jej figura wypadła fatalnie. - Kim poczuła się upokorzona widząc, jak ogromna jest przy modelkach. Rozwścieczyło ją to, stwierdziła, że przy nich czuje się gruba i mała - stwierdziło źródło portalu Mirror.co.uk. Przesadziła? Sami możemy ocenić. Bez względu na to, jak to wygląda, Kim Kardashian poczuła się zmotywowana do działania. Wzięła się ostro za siebie i skorzystała ze sprawdzonego patentu takich gwiazd, jak Jessica Alba, Dita Von Teese, czy Cathie Jung - właścicielki najwęższej talii na świecie. Chodzi o specjalny wyszczuplający gorset i zastosowanie specjalnej metody redukującej talię, zwanej "Tight lacing". Celebrytka zrobiła sobie w nim selfie. Pytanie, czy w jego użyciu posunie się równie daleko, co Jung, jest jak najbardziej zasadne, ponieważ wśród hashtagów przy zdjęciu były następujące: W każdym razie na Instagramie pochwaliła się swoją aktualną sylwetką, wymodelowaną przez gorset wyszczuplający. Lepiej? Sami zobaczcie. Kim Kardashian walczy ze swoim ciałem odkąd urodziła córeczkę, North. Początkowo nie wychodziła z domu, dopóki nie pozbyła się nadwagi, a teraz próbuje jeszcze bardziej wymodelować sylwetkę. - Moje biodra i tyłek są ogromne. To był najwyższy czas, żeby coś z tym zrobić - przyznała. Ceny gorsetów, jaki nosi celebrytka, nie zwalają z nóg. Jak można się przekonać, odwiedzając odpowiedni sklep internetowy, najdroższe nie kosztują więcej, niż 140 dolarów.

"Kim Kardashian w towarzystwie modelek czuje się gruba i mała - zdradziła jednemu z zachodnich portali jej znajoma. Celebrytka postanowiła zmienić figurę.

Kim Kardashian nie była zadowolona ze wspólnych zdjęć z Kate Moss i Naomi Campbell, jakie zrobiono im 2 tygodnie temu na Ibizie. Uznała, że na tle zawodowych modelek jej figura wypadła fatalnie.

Kim poczuła się upokorzona widząc, jak ogromna jest przy modelkach. Rozwścieczyło ją to, stwierdziła, że przy nich czuje się gruba i mała - stwierdziło źródło portalu Mirror.co.uk.

Przesadziła? Sami możemy ocenić.

Kanye West, Kim Kardashian, Kate Moss i Naomi Campbellface to face / 0000001/Reporter

Bez względu na to, jak to wygląda, Kim Kardashian poczuła się zmotywowana do działania. Wzięła się ostro za siebie i skorzystała ze sprawdzonego patentu takich gwiazd, jak Jessica Alba, Dita Von Teese, czy Cathie Jung - właścicielki najwęższej talii na świecie. Chodzi o specjalny wyszczuplający gorset i zastosowanie specjalnej metody redukującej talię, zwanej "Tight lacing". Celebrytka zrobiła sobie w nim selfie. Pytanie, czy w jego użyciu posunie się równie daleko, co Jung, jest jak najbardziej zasadne, ponieważ wśród hashtagów przy zdjęciu były następujące:

#klepsydra, #Photoshop niepotrzebny, #trening talii.

W każdym razie na Instagramie pochwaliła się swoją aktualną sylwetką, wymodelowaną przez gorset wyszczuplający. Lepiej? Sami zobaczcie.

<< KIM KARDASHIAN W GORSECIE WYSZCZUPLAJĄCYM >>

Kim Kardashian walczy ze swoim ciałem odkąd urodziła córeczkę, North. Początkowo nie wychodziła z domu, dopóki nie pozbyła się nadwagi, a teraz próbuje jeszcze bardziej wymodelować sylwetkę.

Moje biodra i tyłek są ogromne. To był najwyższy czas, żeby coś z tym zrobić - przyznała.

Ceny gorsetów, jaki nosi celebrytka, nie zwalają z nóg. Jak można się przekonać, odwiedzając odpowiedni sklep internetowy, najdroższe nie kosztują więcej, niż 140 dolarów.

alex