Agnieszka Szczurek pochwaliła się na Instagramie kwiatami od męża za "stanie przy garach". Odezwała się Lewandowska. A potem Wesołowski

Jak na to zareagował?
Szczurek przekonała Kubę do owsianki Jak na to zareagował? Agnieszka Szczurek przekonała męża, Kubę Wesołowskiego, do kasz i owsianek. "Jak będziesz pisać, że jem zdrową żywność, stracę kumpli" - zripostował Kuba Zanim pochwalicie się publicznie, że przekonaliście kogoś do zdrowego odżywiania, zastanówcie się dwa razy. Zaczęło się niewinnie. Agnieszka Szczurek pochwaliła się na Instagramie okazałym bukietem róż, który dostała od męża, Kuby Wesołowskiego. Jak sama przyznała, prezent otrzymała za "stanie przy garach", a do gotowania przekonała ją zresztą Anna Lewandowska. W rozmowie zabrała głos także żona piłkarza. Wszem i wobec wiadomo, że Lewandowska jest fanką zdrowego odżywiania. Od słowa do słowa okazało się więc, że Szczurek przygotowuje dla męża "owsianki i kasze". Kuba Wesołowski i jedzenie zdrowej owsianki? Tego już było dla niego zbyt wiele. Aktor włączył się do dyskusji, a jego komentarz rozłożył nas, na łopatki: "Agnieszko Wesołowska, jak będziesz pisać na instagramie, że jem zdrową żywność, stracę kumpli!". Na szczęście Szczurek ma chytry plan i zamierza przekonać do kasz i owsianek również kolegów Kuby. Uff, a było tak gorąco, mogło dojść do ostrej kłótni i poważnego nadszarpnięcia wizerunku aktora.

Zanim pochwalicie się publicznie, że przekonaliście kogoś do zdrowego odżywiania, zastanówcie się dwa razy.

Zaczęło się niewinnie. Agnieszka Szczurek pochwaliła się na Instagramie okazałym bukietem róż, który dostała od męża, Kuby Wesołowskiego. Jak sama przyznała, prezent otrzymała za "stanie przy garach", a do gotowania przekonała ją zresztą Anna Lewandowska.

Instagram.com/SzczureczekInstagram.com/Szczureczek

W rozmowie zabrała głos także żona piłkarza. Wszem i wobec wiadomo, że Lewandowska jest fanką zdrowego odżywiania. Od słowa do słowa okazało się więc, że Szczurek przygotowuje dla męża "owsianki i kasze". Kuba Wesołowski i jedzenie zdrowej owsianki? Tego już było dla niego zbyt wiele. Aktor włączył się do dyskusji, a jego komentarz rozłożył nas na łopatki. Na szczęście Szczurek ma chytry plan.

Agnieszka SzczurekInstagram.com/Szczureczek

Ciekawe, czy za zdradzanie domowych sekretów będzie kolejny bukiet.

Agnieszka Szczurek i Kuba WesołowskiKapif

Vic