Wszyscy patrzyli tylko na Joannę Moro. I nic dziwnego! Pokazała zgrabne nogi w sukience za...

Aktorka błyszczała na konferencji ramówkowej telewizji publicznej.
Moro nie oszczędza na strojach Nie uwierzycie, ile warta była jej stylizacja Joanna Moro pojawiła się na konferencji TVP zapowiadającej jesienną ramówkę stacji. Z tej okazji postanowiła pokazać się w niezwykle wyrafinowanej stylizacji. Aktorka miała na sobie sukienkę z interesującym printem. Jak się okazuje była to kreacja marki Valentino, za którą trzeba zapłacić aż 6 tysięcy złotych. Gwiazda dobrała do niej elegancką kopertówkę od tego samego projektanta wartą... 5770 zł. Wiedzieliście, że gwiazda ma słabość do luksusowych marek?

Aktorka pojawiła się na konferencji TVP zapowiadającej jesienną ramówkę. Z tej okazji postanowiła pokazać się w wyrafinowanej stylizacji.

Joanna Moro na czwartkowej imprezie ramówkowej TVP zachwyciła wszystkich ekskluzywną stylizacją. Aktorka miała na sobie bowiem sukienkę z interesującym printem od Valentino, za którą w jednym z warszawskich trzeba zapłacić 6 tysięcy złotych. Gwiazda dobrała do niej elegancką kopertówkę od tego samego projektanta wartą 5770 zł.

<<  ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA JOANNA MORO  >>

 

Sukienka, Joanna MoroScreen z Moliera2.com

Torebka, Joanna MoroScreen z Moliera2.com

 

al