Katarzyna Skrzynecka radzi, jak poderwać faceta: Ważne, żeby nie epatować erotyzmem. Co jeszcze?

Musicie to przeczytać.

"Kobieta może wyglądać ponętnie i zmysłowo, ale niekoniecznie musi wyglądać wulgarnie - to jedna z rad, jakie Katarzyna Skrzynecka udzieliła kobietom, które chcą "poderwać faceta".

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się ostatnio reakcją córki, po przyłapaniu rodziców w łóżku.  Teraz z czytelnikami portalu Fakt.pl podzieliła się sugestiami, jak powinna zachować się kobieta, która pragnie zdobyć mężczyznę.

Kobieta, która chce zdobyć serce mężczyzny, na pewno nie może być nachalna. Mężczyźni nie lubią kobiet nachalnych i nazbyt narzucających się i epatujących swoim uwodzicielstwem w sposób nieelegancki i wprost. Powinna być skromna - zaleca Skrzynecka.

Skromność nie może jednak wykluczać innej cnoty: zmysłowości.

Kobieta może wyglądać ponętnie i zmysłowo, ale niekoniecznie musi wyglądać wulgarnie. To też nie każdy mężczyzna lubi. Ważne, żeby kobieta miała klasę i nie epatowała swoim erotyzmem.

Bycie skromną i ponętną jednocześnie może jednak nie wystarczyć, jeżeli pomiędzy dwojgiem nie zaiskrzy.

Ważna jest chemia między dwojgiem ludzi. W to wlicza się i wygląd i charakter.

 

jus

Więcej o:
Komentarze (29)
Katarzyna Skrzynecka radzi, jak poderwać faceta: Ważne, żeby nie epatować erotyzmem. Co jeszcze?
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 16 razy 4

  Ciekawe czego się jeszcze dowiemy od pani Skrzyneckiej , bo robi się coraz ciekawiej.Oby nie tego ,że swojego" starego "przyłapała na seksie..

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Co ona plecie? Myślę, że każdy facet lubi coś innego w kobiecie.

 • dintojra

  Oceniono 9 razy 1

  Ponieważ kazda potwora znajdzie amatora, wiec nie ma czym sie za bardzo przejmowac. Ważne są też, tzw. feromony i inne atawistyczne przymioty.

 • Liliana My

  0

  Ja na podryw polecam jakieś dobre perfumy, np. Chloe. Są bardzo zmysłowe i pewnie podziałają na niejednego mężczyznę. Taniej można je kupić na perfumeriawiki :)

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 6 razy 0

  Wystarczy po prostu być sobą i... nie myśleć za dużo o jakimś "podrywaniu". Mężczyźni naprawdę dobrze sobie z tym radzą. A ci, co sobie nie radzą, nie są warci zachodu.

 • ajonka18

  Oceniono 26 razy -4

  Poderwać jak poderwać, ale jak zatrzymać. Niech napisze, bo jej się to nie udało.

 • Matylda Zwolinska

  Oceniono 5 razy -5

  Fakt, kochana pani.. Najpierw się trzeba umyć, a potem opowiadać o "chemii"... A tak na marginesie, seksownymi się rodzimy. Nie ma takiego pojęcia jak "epatować seksem" lecz być wulgarnym - jest .Takie właśnie mam wrażenie patrząc się na pani makijaż.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX