Nie chce potwierdzić, nie chce zaprzeczyć. Wendzikowska podsyca plotki o ciąży. W dodatku założyła na konferencję...

Dziennikarka zmieniła styl?

Anna Wendzikowska wybiera ostatnio coraz luźniejsze ubrania. Na prezentacji ramówki TVN Style nie zrobiła wyjątku. Oversizowa koszula i obcisła spódnica wyglądały seksownie, ale nie zakończą plotek o ciąży. A może właśnie o to chodzi?

Kiedy dziennikarka chwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji, fani zwracali uwagę na jej piękny dekolt, a niektórzy wprost prosili, o potwierdzenie plotek o ciąży. Gwiazda wciąż nie zabrała jednak w tej sprawie głosu, ale jako osoba, która doskonale wie, jak funkcjonują media, na pewno jest świadoma, że milczenie i luźne ubrania podsycają ciekawość. Gwiazdy, które nie komentują swojego życia prywatnego sprawiają, że fani interesują się nim jeszcze bardziej. O "ciąży" Wendzikowskiej mówi się ostatnio coraz więcej. A może dziennikarka jest zadowolona z takiej atencji mediów?

 

<<< ZOBACZCIE, JAK WYGLĄDAŁA >>>

 

Zmieniła styl, bawi się z nami "w kotka i myszkę", a może faktycznie próbuje coś ukryć? Póki co, możemy tylko przypatrywać się zdjęciom.

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Nie chce potwierdzić, nie chce zaprzeczyć. Wendzikowska podsyca plotki o ciąży. W dodatku założyła na konferencję...
Zaloguj się
 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 33 razy 25

  Ile jeszcze postów na temat rzekomej "ciąży - nie-ciąży" Wendzikowskiej zamieścicie...? Może stwórzcie coś w rodzaju "detektywistyczny kącik plotka" albo lepiej "plotek na tropie majtek, biustów i rosnących brzuchów". ;]

 • fanizymiko

  Oceniono 32 razy 20

  Panna o lotności cegły i jej potencjalny potomek - odcinek 1034...

 • czik

  Oceniono 3 razy 3

  od jej popisu w ugotowanych bardzo jej nie lubie

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 2

  Co jak co, ale ona jest ładna. Przynajmniej mi się podoba. O jej wartościach merytorycznych się nie wypowiadam, bo "w akcji" w tv chyba nigdy jej nie widziałem.

  Natomiast zaczynam mieć torsje czytając kolejnego njusa o jej ciąży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX