Sablewska pierwszy raz od roku pokazała nogi. Prawie pomyliliśmy ją z Rozenek, a wszystko przez TO zdjęcie

Założyła szorty.

Jeśli Sablewska odsłania nogi to znaczy, że okazja musi być wyjątkowa.

Maja Sablewska słynie z nonszalanckiego stylu i rzadko kiedy pokazuje swój niewątpliwy atut - długie, zgrabne nogi. Dla konferencji z okazji jesiennej ramówki TVN Style zrobiła jednak wyjątek - założyła ultra krótkie skórzane szorty. Do nich dobrała prześwitującą bluzkę i kamizelkę. Byłoby idealnie gdyby nie jeden szczegół - buty były według nas za ciężkie do tej stylizacji. Sablewska upięła włosy, postawiła na mocny makijaż i podkreślone brwi. To wszystko sprawiło, że wyglądała inaczej niż zwykle. Dobrze, że postanowiła nieco poeksperymentować, mimo że ostatnie takie modowe szaleństwo zakończyło się klęską.

<< ZOBACZ DŁUGIE NOGI SABLEWSKIEJ >>

Kiedy zaś usiadła, omal nie pomyliśmy ją z Małgorzatą Rozenek. Wszystko przez TO zdjęcie.

Maja Sablewska, Ramówka jesienna TVN Style 2014Kapif

PPD ostatnio nosi się podobnie - na konferencji TVN również postawiła na szorty eksponujące nogi. Sami porównajcie i znajdźcie 3 różnice ;)

Małgorzata Rozenek, Maja SablewskaKapif

Dawno nie widzieliśmy Sablewskiej w tak odważnym stroju. Ostatni raz pokazała się w mini ponad roku temu, a konkretniej w maju zeszłego roku na pokazie Paprocki&Brzozowski. Od tamtego czasu spódnice przed kolana były najodważniejszymi, na jakie się zdobyła.

KapifKapif

Dlaczego Sablewska tak niechętnie pokazuje swoje walory? Być może wytłumaczeniem są kompleksy z przeszłości. Choć dziś trudno w to uwierzyć, kiedyś wstydziła się nóg.

Przez długi czas nie mogłam zaakceptować siebie. Ubierałam się w szerokie bluzy, przykrywałam nogi, których się wstydziłam - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Vic