Kinga Rusin W BIKINI. "Zimno Wam?". Już nie, bo zobaczyliśmy tę gorącą fotkę

"Nie traćmy nadziei na ciepłe dni".
Kinga Rusin w bikini "Nie traćmy nadziei na ciepłe dni". Za oknem prawie już jesienne chłody, a tymczasem Kinga Rusin wrzuca na Facebooka zdjęcie z wakacji w samym bikini. Za oknem prawie już jesienne chłody, a tymczasem Kinga Rusin wrzuca na Facebooka zdjęcie z wakacji w samym bikini. Chłód, deszcz i zachmurzone niebo - to nasza obecna codzienność. W kontrze do niej Kinga Rusin opublikowała na Facebooku zdjęcie z zupełnie innej rzeczywistości: niebieskie niebo, ciepła zapewne woda i zanurzona w niej prezenterka. Oczywiście w bikini. Miejmy nadzieję, że zaklinanie lata przez Kingę Rusin odniesie skutek. Bo patrząc na to, co jest za oknem, łatwo stracić nadzieję na "ciepłe, a może wręcz upalne dni".

Za oknem prawie już jesienne chłody, a tymczasem Kinga Rusin wrzuca na Facebooka zdjęcie z wakacji w samym bikini.

Chłód, deszcz i zachmurzone niebo - to nasza obecna codzienność. W kontrze do niej Kinga Rusin opublikowała na Facebooku zdjęcie z zupełnie innej rzeczywistości: niebieskie niebo, ciepła zapewne woda i zanurzona w niej prezenterka. Oczywiście w bikini. Czy od takiego zdjęcia może w taką pogodę zrobić się cieplej? Oceńcie sami.

Kinga Rusin Screen z Facebook.com/Kinga Rusin

Miejmy nadzieję, że zaklinanie lata przez Kingę Rusin odniesie skutek. Bo patrząc na to, co jest za oknem, łatwo stracić nadzieję na "ciepłe, a może wręcz upalne dni".

alex