Tą plotką żyją zagraniczne media. Lawrence i Martin ponoć są parą. "Spędzają razem sporo czasu"

I co Wy na to?

To wiadomość z gatunku tych, które można śmiało uznać za "elektryzujące". Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Lawrence i Chris Martin mogą być parą!

Ona była wcześniej ze znanym choćby z "X-Mena" Nicholasem Houltem, on z ulubienicą Amerykanów, Gwyneth Paltrow. Teraz zachodnie media spekulują, że pomiędzy Chrisem Martinem z Coldplay a Jennifer Lawrence mógł rozgorzeć romans.

To jeszcze nic pewnego, brak ich wspólnych zdjęć, na których okazują sobie czułość, tym bardziej brak oficjalnego komentarza samych zainteresowanych. Jeżeli jednak "Daily Mail" i "E!" o tym piszą, to wiedz, że coś jest na rzeczy.

Jennifer Lawrence i Chris Martin byli widziani w swoim towarszystwie, twierdzi wiele źródeł "E! News". Dowiedzieliśmy się, że para spędza sporo czasu razem od końca czerwca, odkąd zdobywczyni Oscara rozstała się z gwiazdą "X-Mena", Nicholasem Houltem.
Gdy wybuchła wiadomość, że Chris Martin potajemnie romansuje ze "złotą dziewczyną Hollywood", ich fani byli w szoku - wtóruje "Daily Mail".

Cóż, to rzeczywiście "egzotyczne" połączenie. Lawrence jest fanką burgerów, uwielbia sie wygłupiać, a jej poczucie humoru nie ma sobie równych w całym Hollywood. Martin natomiast to zapalony weganin, jest spokojny i wyciszony, unika salonów. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, śmiało będzie można stwierdzić, że przeciwieństwa rzeczywiście się przyciągają.

Jennifer Lawrence, best supporting actress nominee for her role in the film REUTERS/ADREES LATIF

Przypomnijmy też, że Lawrence i Hoult poznali się w 2010 roku na planie "X-Mena.  Martin, 37-letni wokalista Coldplay przez 11 lat był żonaty z Paltrow. Mają dwójkę dzieci: córkę Apple Blythe Alison i syna Mosesa Bruce'a Anthony'ego.

alex