Tylko ona mogła zdobyć się na takie wyznanie! Córka Skrzyneckiej "przyłapała ją" w intymnej sytuacji z mężem. Reakcja 3-latki BEZCENNA

Skrzynecka na wakacjach.
Wyznanie Skrzyneckiej Skrzynecka na wakacjach. "Mamo, nie piewaj" - takimi słowami niespełna trzyletnia córka Katarzyny Skrzyneckiej skomentowała jej "westchnienia miłości w ramionach męża". "Mamo, nie piewaj" - takimi słowami niespełna trzyletnia córka Katarzyny Skrzyneckiej skomentowała jej "westchnienia miłości w ramionach męża". Świeżo upieczeni rodzice muszą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami: od uznania trzech godzin snu za regenerujący odpoczynek, przez zmianę pieluch w warunkach ekstremalnych, aż po reorganizację życia intymnego. Takie zmiany zaszły też w życiu Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka trzy lata temu została mamą. Jej całe życie wywróciło się do góry nogami, a co za tym idzie - także sposób spędzania urlopu. Razem z mężem Marcinem Łopuckim i córką Alikią pojechali na egzotyczne bajeczne wakacje, na które cały rok "pracowali do upadłego". Koniec końców zaciszne romantyczne hoteliki ustąpiły miejsca tym większym - z aquaparkiem, placem zabaw i specjalnym menu dla dzieci. Zmienić też musiała sposób celebrowania intymnych chwil. "Po pełnym zdobywania świata dniu piękna, gorąca noc i cykady. Pocałunki i romantyczne westchnienie miłości w ramionach męża i słodki głosik smacznie śpiącej obok w aneksie do naszego pokoju w swoim łóżeczku córeczki: "Mamo, nie piewaj! Jest noc, wsiści pią!" - pisze w felietonie dla "Party" Skrzynecka. Jako mama Skrzynecka musiała też zrezygnować z łatwo brudzących się, acz seksownych sukienek, czy modnych, lecz niefunkcjonalnych kopertówek. "Moje nowe seksowne klapki na szpilkach na wieczorny spacer z rodziną promenadą nadmorską? Nie wytrzymują argumentu: "Mamusiu weź mnie na opa, zmencione nuśki mam" - opisuje Skrzynecka w tym samym tekście.

"Mamo, nie piewaj" - takimi słowami niespełna 3-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej skomentowała jej "westchnienia miłości w ramionach męża".

Świeżo upieczeni rodzice muszą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami: od uznania 3 godzin snu, za regenerujący odpoczynek, przez zmianę pieluch w warunkach ekstremalnych, aż po reorganizację życia intymnego. Takie zmiany zaszły też w życiu Katarzyny Skrzyneckiej.

Aktorka 3 lata temu została mamą. Jej całe życie wywróciło się do góry nogami, a co za tym idzie - także sposób spędzania urlopu. Razem z mężem Marcinem Łopuckim i córką Alikią pojechali na egzotyczne bajeczne wakacje, na które cały rok "pracowali do upadłego". Koniec końców zaciszne romantyczne hoteliki ustąpiły miejsca tym większym - z aquaparkiem, placem zabaw i specjalnym menu dla dzieci. Zmienić też musiała sposób celebrowania intymnych chwil.

Po pełnym zdobywania świata dniu piękna, gorąca noc i cykady. Pocałunki i romantyczne westchnienie miłości w ramionach męża i słodki głosik smacznie śpiącej obok w aneksie do naszego pokoju w swoim łóżeczku córeczki: "Mamo, nie piewaj! Jest noc, wsiści pią!" - pisze w felietonie dla "Party" Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia WBF

Jako mama Skrzynecka musiała też zrezygnować z łatwo brudzących się, acz seksownych sukienek, czy modnych, lecz niefunkcjonalnych kopertówek.

Moje nowe seksowne klapki na szpilkach na wieczorny spacer z rodziną promenadą nadmorską? Nie wytrzymują argumentu: "Mamusiu weź mnie na opa, zmencione nuśki mam" - opisuje Skrzynecka w tym samym tekście.

karo