Johansson rzadko pokazuje się w ciąży publicznie. Dlatego te zdjęcia są tak wyjątkowe. Po brzuchu widać, że termin porodu jest bliski

Spacerowała z ukochanym po Nowym Jorku.
Termin porodu Johansson jest bliski Gwiazda spacerowała z ukochanym po Nowym Jorku Scarlett Johansson spacerowała po Manhattanie ze narzeczonym Romainem Dauriac. Uwagę od razu zwracały jej zaokrąglone kształty. Termin porodu jest już bliski. Aktorka, która jest aktualnie w zaawansowanej ciąży, pilnie strzeże swojej prywatności i nie pojawia się na publicznych wystąpieniach. Dlatego najnowsze zdjęcia, na których widać jej brzuch, są niemal na wagę złota. Scarlett Johansson spacerowała po Manhattanie ze swoim narzeczonym, francuskim dziennikarzem Romainem Dauriac. Aktorka, jak każda przyszła mama, w ciąży nie liczy kalorii. Ze smakiem pałaszowała lody, na które normalnie pewnie by sobie nie pozwoliła. Jednak to, co najbardziej zwraca uwagę, to oczywiście sporych rozmiarów ciążowy brzuch gwiazdy. Johansson miała na sobie luźną jeansową koszulę, ale i tak z łatwością można było dostrzec jej mocno zaokrąglone kształty. Zwłaszcza kiedy nagle, ku uciesze paparazzi, poły koszuli się rozchyliły. Trudno nie domyślić się, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Kiedy Johansson ostatni raz aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w marcu tego roku, jej figura w niczym nie zdradzała tego, że już za kilka miesięcy zostanie mamą. Gwiazda "Między słowami" i jej ukochany spotykają się od listopada 2012 roku, zaręczyli się 10 miesięcy później, a już niedługo narodzi im się ich pierwsze dziecko. Zmiany w życiu osobistym aktorki szły w parze także ze zmianą wizerunku. Do niedawno długowłosa, teraz postawiła na radykalną zmianę fryzury - obcięła włosy na krótko i przefarbowała je na bardzo jasny odcień blondu.

Aktorka, która jest aktualnie w zaawansowanej ciąży, pilnie strzeże swojej prywatności i nie pojawia się na publicznych wystąpieniach. Dlatego najnowsze zdjęcia, na których widać jej brzuch, są niemal na wagę złota.

Scarlett Johansson spacerowała po Manhattanie ze swoim narzeczonym, francuskim dziennikarzem Romainem Dauriac. Aktorka, jak każda przyszła mama, w ciąży nie liczy kalorii. Ze smakiem pałaszowała lody, na które normalnie pewnie by sobie nie pozwoliła. Jednak to, co najbardziej zwraca uwagę, to oczywiście sporych rozmiarów ciążowy brzuch gwiazdy. Johansson miała na sobie luźną jeansową koszulę, ale i tak z łatwością można było dostrzec jej mocno zaokrąglone kształty. Zwłaszcza kiedy nagle, ku uciesze paparazzi, poły koszuli się rozchyliły. Trudno nie domyślić się, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

 

<< ZOBACZ, JAK TERAZ WYGLĄDA >>

Kiedy Johansson ostatni raz aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w marcu tego roku, jej figura w niczym nie zdradzała tego, że już za kilka miesięcy zostanie mamą.

Scarlett Johansson PR PHOTOS

Gwiazda "Między słowami" i jej ukochany spotykają się od listopada 2012 roku, zaręczyli się 10 miesięcy później, a już niedługo narodzi im się ich pierwsze dziecko. Zmiany w życiu osobistym aktorki szły w parze także ze zmianą wizerunku. Do niedawno długowłosa, teraz postawiła na radykalną zmianę fryzury - obcięła włosy na krótko i przefarbowała je na bardzo jasny odcień blondu.

Vic

Więcej o:
Skomentuj:
Johansson rzadko pokazuje się w ciąży publicznie. Dlatego te zdjęcia są tak wyjątkowe. Po brzuchu widać, że termin porodu jest bliski
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX