Były mąż Moniki Mrozowskiej zostanie ojcem!

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło założyli już nowe rodziny.
Szaciłło zostanie ojcem Były mąż Moniki Mrozowskiej zostanie ojcem! Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło założyli już nowe rodziny. Mrozowska urodzi już lada dzień. Jak się okazuje, w ciąży jest także nowa żona jej byłego męża. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło założyli już nowe rodziny. Wygląda na to, że byli małżonkowie na dobre zaczęli już układać sobie życie od nowa. Monika Mrozowska urodzi już lada dzień. Jak się okazuje, w ciąży jest także nowa żona jej byłego męża. Maciej Szaciłło sławę zyskał dzięki swojej byłej żonie, przy boku której pokazywał widzom TVN jak zdrowo odżywiać się przy całkowitym wyeliminowaniu z diety mięsa. Małżeństwo z Moniką Mrozowską nie wytrzymało próby czasu. Rozwiedli się i oboje znaleźli nowych partnerów. Szaciłło w maju tego roku poślubił Karolinę Kopacz. Razem napisali książkę o oczyszczaniu organizmu z toksyn. Jak podaje kolorowa prasa, wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Co ciekawe, ciąża nowej żony Szaciłło wychodzi na jaw, gdy jego byłej żonie Monice Mrozowskiej zbliża się już termin porodu. Aktorka pokazała ostatnio na Facebooku zdjęcia, które skutecznie tego dowodzą. Magazyn "Party" informuje, że syn Mrozowskiej dostanie na imię Józef, a starsze siostry Jagoda i Karolina już nie mogą się doczekać, aż przyjdzie na świat. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Wygląda na to, że byli małżonkowie na dobre zaczęli już układać sobie życie od nowa. Monika Mrozowska urodzi już lada dzień. Jak się okazuje, w ciąży jest także nowa żona jej byłego męża.

Maciej Szaciłło sławę zyskał dzięki swojej byłej żonie, przy boku której pokazywał widzom TVN jak zdrowo odżywiać się przy całkowitym wyeliminowaniu z diety mięsa. Małżeństwo z Moniką Mrozowską nie wytrzymało próby czasu. Rozwiedli się i oboje znaleźli nowych partnerów. Szaciłło w maju tego roku poślubił Karolinę Kopacz. Razem napisali książkę o oczyszczaniu organizmu z toksyn. Jak podaje kolorowa prasa wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Co ciekawe, ciąża nowej żony Szaciłło  wychodzi na jaw, gdy jego byłej żonie Monice Mrozowskiej zbliża się już termin porodu. Aktorka pokazała ostatnio na Facebooku zdjęcia, które skutecznie temu dowodzą. Magazyn "Party" informuje, że syn Mrozowskiej dostanie na imię Józef, a starsze siostry Jagoda i Karolina już nie mogą się doczekać, aż przyjdzie na świat.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Monika Mrozowska z dziećmi Kapif

aga